Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázásra, valamilyen gyógymód?

Felfázásra, valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés

A barátnőm kismama és felfázott, szeretnék neki segíteni.

(Orvosnál volt már)


2010. nov. 8. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom az orvos írt fel neki valamilyen antibiotikumot. Én nem nagyon szeretek gyógyszert szedni, de sajnos én is most estem át egy felfázáson, és az orvos szerint veszélyes lehet a babára nézve is, ha nem kezelik ki gyógyszeresen.

Emellett ittam a medveszőlőlevél teát, napi két csészével egy héten keresztül, ezenkívül rengeteg folyadék szükséges, elsősorban víz.

Nekem ezek váltak be, épp most voltam kontroll vizeletvizsgálaton, ahol mindent rendben találtak.

2010. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat továbbítom neki a leírtakat.
2010. nov. 8. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamillás ülőfürdő, ne túl forró vízben. Ha otthon van, akkor wc használat után letörölgetheti magát kamillás vízzel (langyos vagy hideg), enyhíteni fogja az égő, csípő érzést.

Sok-sok folyadék, gyakori pisilés. (De ez szegénynél biztos van így is.)

2010. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2010. nov. 8. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem antibiotikumot régen, de mióta várandós vagyok kétszer is átestem rajta és ezt gyógyszeresen kezeltük nehogy baj legyen. Bár megmondom őszintén nem akartam, de pl a medveszőlőlevél teát nem javasolják se a mezei zsurlót és az ezeket tartalmazó urogint sem. Így én ezeket sem alkalmaztam biztos, ami biztos alapon. Amúgy ezekre rá is van írva, hogy ne fogyaszd ha babát vársz.


Kamillatea + kamillás ülőfürdő és nagyon sok foyladék. Plusz az antibiotikum ugye.

2010. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zsúrlóteát igyon. Ez egy természetes hugyuti fertőtlenítő és az íze sem kellemetlen. És persze sok-sok folyadék.
2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vörös áfonya levet lehet kapni, gyógynövény boltban üvegeset, vagy patikában kapszulát. Mind a kettőt ajánlom!
2010. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek is.
2010. nov. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!