Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond szerintetek, hogy...

Nem gond szerintetek, hogy nem érzem még a babámat mozogni? Ha baj lenne lenne jele?

Figyelt kérdés
19+2 hetes vagyok, holnap kell mennem UH-ra. Még egyszer sem éreztem a babámat. Kicsit aggódom, hogy minden rendben van e, mert utoljára 12 hetesen voltam, akkor minden rendben volt.
2010. ápr. 20. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyermekemet 20 hetesen éreztem először. Ez nem baj. Ne aggódj.
2010. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipöben járok...12 hetesen voltam uh-n és 20+ hetesen megyek genetikára...és félek hogy nehogy baj legyen.

18 hetes kismami

2010. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is 20 hetesen mozdult meg

38 hkm

2010. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Csak olyan rossz, hogy semmit sem tudni róla :( :)
2010. ápr. 21. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 19. hétvégén mozdult csak meg egy este, mikor már feküdtem nyugalomban. Utána elég ritkán és csak pár naponta. Kb. a 23. hét óta viszont meg sem áll.

Türelem és ne idegeskedj, azzal árthatsz mindkettőtöknek.

30 hkm

2010. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első babások általában a 18-20.hét környékén (kb.félidőnél) érzik biztosan a mozgást, de egyébként is függ attól is, hogy a méhlepényed hol tapadt meg, illetve milyen a tesfelépítésed (ha van némi plusz kg-ja valakinek, amiatt is később érezheti a babát). Attól hogy nem érzed, még ő mocorog odabent, főleg hogy ilyenkor még bőven van helye:) ! Ne aggódj, lehet napok kérdése, és érezni fogod, meg az UH majd megnyugtat, ha látod, hogy minden okés odabent!

Nekem is első baba, én a 16.héten éreztem először még akkor nem is mozgást, csak inkább "bugyborékolást, motoszkálást"... de határozottan mozgást csak a 19. héten, úgyhogy tényleg ne aggódj! Ilyen bugyborékolást se éreztél még? Vagy van aki ahhoz hasonlítja, mintha pillangók repkednének a hasában!:)

39 hetes kismama

2010. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ma mondták, hogy minden a legnagyobb rendben, egészséges kisfiú. :) Kedves utolsó: nem még bubizást sem éreztem (azt hiszem) de remélem hamarosan :) Boldog babavárást mindenkinek.
2010. ápr. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!