Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 20 hetes....

Pénteken leszek 20 hetes. Minden nap éreztem eddig a babámat, hol jobban, hol kevésbé. Ma nagyon passzív, talán ha 5-6 mozgást éreztem. Ugye nincs gond? Most még nagy a helye? Vagy az eső miatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az időváltozás is befolyásolhatja a mozgásukat, nálunk is a hideg idő és az eső előtt ilyen. Egyél egy kis csokit, vagy igyál kólát, hátha attól kicsit felélénkül és megnyugszol.
2009. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok,de ma kis lusti az én kisfiam is.Biztosan az időváltozásra,ilyenkor mindig ilyen.
2009. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a hidegfontra úgy reagálnak, hogy kicsit "lelassulnak". Én is ezt tapasztaltam, bár 25 hetesen már kisebb rezdüléseit is lehet érezni. Bevallom volt olyan nap néhány hete, amikor kicsit meglökdöstem a hasam, hogy "na mi lesz már!" Kicsit mozgott, így megnyugodtam. Ha hátadra fekszel, kicsit lenyugizol, megsímogatod a hasad és szólongatod, lehet hogy ad életjelet:-)
2009. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ad életjelet, de nagyon ritkán... Ma csak most du. éreztem először, igaz de. megállásom sem volt.
2009. okt. 30. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A tegnapi 20:17-es vagyok. Először nagyon rendszertelenül mozognak, és szinte csak akkor érzed, ha nyugalomba helyezed magad. Majd később jelez több mindenért is. Nekem akkor is mozog, ha kényelmetlenül ülök, vagy fekszem, ha álldogálok, hangosabb a zene stb. Még néhány hét, és Te is sokkal gyakrabban fogod érezni.
2009. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen még ne is várj több mozgást. van aki még ilyenkor nem is érzi. 26km
2009. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!