Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes baba a pocakoban az...

Hat hetes baba a pocakoban az mar bisztos hogy megmarad, megfazas miadt elveszithetem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak riogatni, de én tavaly elvesztettem a második babámat egy influenzafertőzés miatt ami nagyon korán a terhességem 3-4 hetében döntött le a lábammról. A kicsi végül nem fejlődött rendesen és a 9 héten elhalt. Azóta újra teherbe estem és meg is született egészségesen a fiam.
2008. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ne ijedj meg és főleg ne gondolkozz azon, hogy bármi baja is lehet a kicsinek! Beszélj hozzá és mond el neki, hogy te most ugyan beteg vagy, de neki fejlődnie kell és növekednie rendesen.. És főleg gondolkozz pozitívan! Sokan elvesztik a babájukat, de te nem ezek közé tartozol!!! Ha így fogod fel, tuti nem lesz semmi baj! Ha állandóan azon aggódsz, hogy emiatt baj lesz, nagyobb az esélye, hogy lesz is.. Örülj a babádnak és gyógyulj meg hamar!!!!

Egy szintén beteg 23 hetes kismama

2008. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ne stresszelj! Ha meg vagy fázva, pihenj! Ha dolgozol még akkor vegyél ki néhány nap szabit és igen is feküdd ki! Igyál sok teát, vagy ásványvizet! Szedsz valamilyen terhesvitamint? Ha nem, akkor nyugodtan kezd el, ilyenkor az is sokat számít! A szimpla megfázásra (ami nem vírusos) hatásosak lehetnek a homeopátiás szerek és azok nem ártanak! A lényeg, hogy ne idegeskedj és pihenj amennyit csak tudsz! Boldog babavárást!
2008. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj!Nekem miutan pozitiv lett a tesztem rogton ra 2 napra elojott a gyonyoru megfazasom,amit a keresztfiamtol kaptam el...hat ,megszenvedtem vele,de mezzel es hagymateaval kikuraltam magam es csak a jora gondoltam,h baj nem lehet...igaz a kura sikerult,de meg utanna meg 1 jo hetig folyt az orrom,de az mar nem volt veszes...

Csak pozitivan!

Ami a legfontosabb az,h keruld a gyogyszereket!!!

Gartatulalok!

30 hetes kismami

2008. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne parázz, de 12. hetig barmi miatt elveszítheted.. kritikus az első 12 hét..ezert pihenj sokat, ne stresszelj, gondolkodj pozitivan, etkezz egeszsegesen, stb. nyugi, valószínűleg nem lesz gond :)
2008. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy most már biztos megmarad, bármikor elveszítheted a terhesség alatt.

Komolyabb láz okozhat vetélést a terhesség alatt vagy koraszülést a későbbiekben.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!