Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek meddig tartot a terhess...

Nektek meddig tartot a terhesség elején az ólmos fáradság, semmit sem akarok csinálni érzés?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 12. hetet, de ha délelőtt bevásárolok, már ebédet csinálni nincs erőm. Lefekszem aludni délben, de délután is csak nagyon rövid ideig van energián, 8-kor már ha tehetem, ágyba vagyok. Férjem egész nap dolgozik, tehát minden ház körüli feladat az enyém.

2016. aug. 17. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyi hetesen nekem is voltak ilyenek, ha délelőtt elmentünk vásárolni, volt h annyira kifáradtam h szabit kellett kivennem, mert délután nem bírtam volna bemenni. Mondtam is a férjemnek h innentől hétvégén intézzük a bevásárlást. Aztán enyhült a dolog, de néha még most is van olyan nap amikor le kell feküdjek egy kicsit. De az az igazi ólmos fáradság amiről szó van, az nem sokáig tart, sztem neked lassan elmúlik majd :)

31 hetes kismama

2016. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem végig ilyen volt,de megszoktam. Dolgoztam végig,pedig nagyon fáradt voltam. Igazából olyan depressziós voltam végig,h nem is tudom hogy éltem túl. Csak az tartotta bennem a lelket h lesz egy kisbabám. Meg a munka. Próbáld meg nem elhagyni magad,legalább napközben. A korai lefekvés az nagyon jó,de tapasztalatból mondom,h ha egész nap döglesz csak még fáradtabb leszel. Ha túl sokat fekszel,egy idő után szétmegy a hátad,nyakad,bordáid. Ha nem vagy veszélyeztetett terhes,akkor inkább próbálj kicsit többet vállalni.
2016. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!