Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek meddig tartot a terhess...

Nektek meddig tartot a terhesség elején az ólmos fáradság, semmit sem akarok csinálni érzés?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 12. hetet, de ha délelőtt bevásárolok, már ebédet csinálni nincs erőm. Lefekszem aludni délben, de délután is csak nagyon rövid ideig van energián, 8-kor már ha tehetem, ágyba vagyok. Férjem egész nap dolgozik, tehát minden ház körüli feladat az enyém.

2016. aug. 17. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontos hetet nem tudok mondani, mert tavaly nyáron volt, de bőven félidő előtt már abbamaradt, azt tudom. Félidőig dolgoztam egyéb okok miatt, és azt tudom, hogy addigra ez már nem volt.
2016. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 18.hétig, 17héttől dolgoztam új helyen. Most úgy a 30-tól megint ez van,mellé meg jó adag rossz kedv is.
2016. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sem az elsőnél sem most nem vagyok fáradt, semmi panaszom nem volt egyiknél sem se hányinger se semmi.

Ha nagyon fáradt vagy aludj ameddig lehet baba mellett nem fogsz tudni. :) Azt írták előttem, hogy max félidőig. Addig esetleg fogadj takarítőnőt. www.rendi.hu

Esetleg nem vagy vérszegény? Egy kis vas lehet csodákat tesz.

Kitartást és boldog babavárást!

21hkm

2016. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességemnél kb a 13-14. hétig tartott, valahogy végigdolgoztam a napot, hazajöttem, az itthonlét kómában telt, alig láttam a férjemet :D. Néha félálomban felfogtam, hogy valamit körülöttem sertepertél, próbál kommunikálni velem és hasonlók, nem járt sok sikerrel :D.

Most 8 hetes vagyok, egyelőre semmi ilyen, lekopogom. Pont valamelyik nap gondoltam arra, hogy mi lenne velem ha most is olyan bazi fáradt lennék, vajon hogy tartanék lépést a 2 éves energiabomba fiammal.

2016. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. hétig tartott, majd a 32. hét körül újra visszatért, de szerencsére nem annyira durván, mint az elején, de azért újra szükségem van a délutáni alvásra. 37 hkm
2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 12-13. hét körül múlt el.

Most 24 hetes vagyok, most meg néha az álmatlansággal küzdök :D

De amugy én vashiányos is vagyok. Ha nem múlna nálad nézesd meg egy vérvétellel a vasat.

2016. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
11-12 hetes koromig
2016. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok és nálam fokozódik. Napi 14-16 órát alszom, rosszabb, mint az első trimeszter volt. :-(
2016. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 16-17. hétig tartott, addig viszont annyira, hogy képes voltam a munkahelyemen is elaludni, ha délutános voltam, akkor az utolsó 2 óra meg már fizikai fájdalmat jelentett. hazajöttem, egyből ágy, 9kor meg már megint mint akit fejbe lőttek. most 22 hetes vagyok, elmúlt, sőt esténként alig bírok elaludni, ez meg már a másik véglet, párom meg reggel megy korán dolgozni, én meg nem hagyom aludni, ez se jobb...csodálom, hogy nincs elege belőlem... XD
2016. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első két terhességemnél nem tapasztaltam ilyet , most viszont szinte a legeleje óta olyan fáradt vagyok , hogy egész nap tudnék aludni vagy csak simán pihenni. A 15. Héten elmúlt de ezekszerint csak átmenetileg mert most 17 hetes ugyanúgy van minden. Ami azért kellemetlen mert még dolgozom .

17 hkm.

2016. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!