Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol van iszonyu izomlazam...

Mitol van iszonyu izomlazam es mit tehetek hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok,tegnap estetol eros izomlazam van a labamban,a hatam is faj.Nem eroltettem meg,a hazbol meg ki sem leptem 3 napja.Aludni nagyon nehezen tudtam el valahogy ejszaka, de ez a fajdalom most is tart.Normalis ez terhesseg alatt?mert en meg nem hallottam rola es mit tudok ellene tenni?
2008. szept. 30. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 23 hetes vagyok, de kb. 3-4 napja érzem, hogy lezskadnak a lábaim. A hátam meg már hetek óta fáj.

A hátfájás s úly miatt lehet illetve azért, mert terhesség alatt egészen más a tartásod, mintha nem lennél terhes, a gerincoszlopodra nagyobb teher hárul.

Lábfájdalom pedig magnézium és kálciumhiányra utalhat. Én azóta minden reggel megiszom egy pohár magnézium tablettés vizet, és most már egy kicsivel jobb is volt ma.

2008. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!