Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C2210-es ereedménnyel a 30....

C2210-es ereedménnyel a 30. -héten sokáig lehet még húzni? A dokim nem örült az eredményemnek, (mondjuk én sem) de azt mondta, hogy pihenjek nagyon sokat és még jó lenne 6-7 hétig minimum benttartani a babát.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem, ha betartod a fekvést és szeded a magnéziumot akkor saimán bent tarthatod még. Nekem anno 22 hetesen volt 1111 a méhszaj, es majdnem tulhordtam a kislányom.

Most a másodikkal volt ^20 hetesen 2100 és meg annyit sem mondott a doki, h feküdjek, mert ez teljesen normalis a 2. terhessegnel.

Szoval nyugi, es sok pihi!

33 hetes km

2010. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magnézium citrátot szedsz? Én ezt szedtem 36. hétig, hogy ne induljon be a szülés és feküdtem két hónapot, semmi fizikai megterhelés, semmi hosszadalmas mászkálás, állás. Doki írta fel receptre, de rec. nélkül is adnak a patikában, magnesium citrici néven fut. Pihenj sokat, minden jót!!!
2010. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tyű hát nem a legjobb. Nekem a másodikkal 34 hetesen volt ennyi (mondták hogy pihenjek nade egy 2 éves mellett segítség nélkül ez megoldhatatlan volt) és a 37.hétre már 2222 voltam, mégis pontosan a kiirt napra érkezett a lányom (40.hét) (mondjuk vajúdással együtt mindösszesen 3 óra alatt).
2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát lányok köszi a válaszokat.Megnyugodtam egy picit.Nekem is második babóm jön és sajna nekem sincs segítségem sok és 18 hós a nagyfiam szóval pörgösek a napjaim az biztos de amennyit tudok pihenek.magnéziumot írt fel napi 3×2.Azt szedem csak meg elevitet.Elsö babóm 3 óra alatt megvolt indítástól számítva és nem voltak ilyen vészes méhszáj adataim.Remélem második fiacskám is hamar kintlessz.Minden jót nektek és köszi a további válaszokat is.
2010. ápr. 19. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán végighordhatod, sőt, túl is hordhatod! Napi 1000-2000 mg magnéziummal és minél több pihenéssel valószínűleg nem lesz gond!
2010. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!