Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs a babámnak széklete...

Ha nincs a babámnak széklete 1 hétig, mennyi folyadékot igyon egy nap (minimum)?

Figyelt kérdés
7 hós, anyatejes, + gyümik, pici főzelékek. Amióta elkezdtük a hozzátáplálást, vannak ilyen gondok, de előtte is előfordult. Minden gyógyszert kipróbáltam, kaját, masszírt, dokinál is volt, Ti sem tudtatok mást ajánlani már, csak a folyadékot. Lehet ez a baj, de nagyon keveset iszik. Ha kb. 150 ml. megiszik egy nap, az elég? Remélem fokozatosan eljutunk eddig a mennyiségig... A másik gondom, hogy csak az édeseket issza, én meg szeretném vízre, ill. natúr teára rászoktatni... Hogyan tegyem? Köszönöm most is a segítségeteket!
2009. jún. 7. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jézus... vidd el több dokihoz, mert komoly gond lehet belőle. 7hós babának napi másfél deci? NAGYON KEVÉS! 150-200 ml-t /nap/KG !! Az az a testsömegét beszorzod 150-200 ml vel annyi kell neki, ez nagyon kevés igy !!
2009. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze h azt issza, miért kéne neki más, ha édeset is kaphat? Kezd pl a teával, hogy napi szinten egyre kevesebb cukrot teszel bele, ilyen picinek bővel elég lenne h van egy kis íze. Gyümölcs teával is próbálkozhatsz
2009. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló:szerintem elkerülte a figyelmedet,hogy a bébi anyatejet is kap, gondolom a tejen kívül iszik 150 ml-t.Ne ilyesztgesd feleslegesen a kérdezőt.És hogy válaszoljak is : a kamillatea nekünk segített a székelési gondokon minden szopi vagy evés előtt ivott 20 ml-t és beállt a széklet minden napra.
2009. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, de napi 5x szopik! Az anyatej 80% víz! A védőnőm most is azt mondja, nem baj, ha nem iszik.... most akkor az anyatejen kívül mennyi folyadék a minimum? Vagy én vagyok ennyire tájékozatlan? Segíts légy szíves, hogy ezt anyatejen kívül értetted ezt a mennyiséget??? !!!! Ha napi 200 ml. megiszik, akkor már jók vagyunk, és mindig kínálgatom egész nap!
2009. jún. 7. 11:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Babavízzel kezdtem, de köpte ki... pár nap múlva bébigyümölcslével kínáltam, amit fokozatosan hígítottam vízzel, most ott tartunk, hogy 1/3 gyümölcslé 2/3 víz. Ma próbáltam a natúr teát, de köpi ki....
2009. jún. 7. 11:19
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Nekünk a kamillatea már nem használ.... mondom: MINDENT KIPRÓBÁLTAM, AMIT EZEN AZ OLDALON TALÁLTAM TANÁCSKÉNT, ILL. 3 DOKI ÁLTAL JAVASOLT PRAKTIKÁKAT IS.... :(

Ezért gyanítom, hogy több folyadék talán segítene... Pisis pelus viszont van bőven!

2009. jún. 7. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom, hogy ezen az oldalon a glicerines kúp is szerepelt megoldásként, de próbáltad már? Mi is ebben a cipőben járunk, mindent kipróbáltam, kivéve ezt a kúpot. Azt hallottam róla, hogy az eredmény azonnali és látványos, de nem szabad túl gyakran használni, mert alkalmazkodik hozzá a baba. Sok sikert. Üdv.
2009. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! igen! Eleinte használt, egyszerűen felszívódik... még beöntésre sem kakilt.... :(
2009. jún. 7. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!akkor szerintem csak jól hasznosítja amit megeszik. _A hasa fáj, attól, hogy ritkán kakil?Ha nem, akkor nincs nagy baj, nyugi.
2009. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!