Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 hetesen még nem látott...

Ha 5 hetesen még nem látott semmit hüvelyi UH-n a doki, akkor már ne is reménykedjek? Ilyenkor ha méhenkívüli, akkor azt már észre kéne venni az orvosnak?

Figyelt kérdés
12 (!) tesztem pozitív. A 4. és 5. héten voltam UH-n. Semmit sem látott, petezsákot sem. Nagyon el vagyok keseredve és félek.
2010. ápr. 19. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

ne idegeskedj, mert azzal nem oldasz meg semmit. gondolom visszarendelt a doki, várj türelmesen. ha méhenkívüli lenne, szerintem iszonyat görcseid és fájásaid lennének, véreznél is akár.

szóval ezt felejtsd el.

lehet, hogy későbbi fogantatásról van szó és nem is 5 hetes vagy.

nyugodj meg és várj. a teszt pozitív :D

ja, és napról napra nagyon sokat fejlődnek ezek a csöppségek.

2010. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszi, kicsit megnyugodtam... :)
2010. ápr. 19. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Én először 5 hét 6 naposan voltam dokinál, akkor még csak petezsák volt. 2 hét múlva, mikor mentem, már volt szívhang is.

Túl korán mentél dokihoz, azért nem látott semmit. Lehet később fogant, vagy egyszerűen csak lassabban fejlődik most az elején, aztán ő később fog belehúzni.

Az elején az én babám mindig le volt maradva pár nappal, de a 12.heti uh-n pl már nagyobb volt 1 héttel az átlagnál.

Ne izgulj, de szerintem legyél türelemmel a 7-8.hétig.

2010. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, így kicsit pozitívabbak lettek a gondolataim. Csak sajna még petezsák sem volt:( Ez a várakozás szörnyű. Főleg, hogy már 18 hónapja várunk Rá.
2010. ápr. 19. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 5+5 naposan még nem látott semmit. Egy héttel később már volt petezsák. Lehet rosszabb volt a gép és azért nem látta, vagy pár nappal később fogant. Most én is várom a következő uh-ot, hogy már hallhassam a picim szívhangját is.

Biztos rendben lesz minden! Nyugi!

2010. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi 4-5 naposan voltam először.
2010. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a bíztatást!:) A 4-5 napot az elmaradt mensi utánra érted? Akkor nálatok már szívhang is lesz! De jó:) Gratulálok!!!
2010. ápr. 19. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
4+5 hetet akartam írni. Tehát majdnem 5 hét.
2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, értem! Köszi! Nekem közben meglett az új eredményem: 863 lett 129-ről 1 hét alatt. Talán holnap az uh-n kiderül valami...
2010. ápr. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!