Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék a terhességi...

Mit tehetnék a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok ez az első terhességem és nagyon sok és vörös csíkok vannak a hasamon amik eléggé ki vannak tágulva és nagyon viszked.A szülés után mit tudnék vele csinálni hogy ha teljesen nem is de valamennyit halványodjon?
2007. nov. 15. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, utólag már semmit, de még talán nem késő kenegetni a pocakot, hogy ne legyen rosszabb a helyzet. Olivaolaj, bármilyen testápoló jó, akár naponta kétszer. A kenegetés viszketés ellen is jó, a vörösség biztos elmúlik majd.
2007. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát ha már megvannak,azzal sokat nem tehetsz.szülés utánn elhalvágyodnak,vagy kifehe´rednek.Próbáld babaolajjal,vagy MILUPA terhességicsíkokra krémel keni.Nekem használ.Elsö terhesse´g,és most jött a csípömre 2-2 2cm-es kis piros csíkocska.Bízom benne,hogy sokkal több nem jön ki,de én már a 3.hónaptól kenem.

30 hetes kismama.

2007. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt javaslom, hogy a terhesség alatt kezd el kenni valamilyen terhességi csíkok megelőzésére szolgáló krémmel, egyébként láttam egy ampullakúrát a Brendonban, ami kifejezetten a már kijött terhességi csíkok elhalványítására van, de elég drága volt, kb. 7.000.-Ft.

Üdv. 16. hetes kismama

2007. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én az 5 héttől kezdve(amikor megtudtam hogy terhes vagyok)kenem a hasam hidegen sajtolt étekzési búzacsíra olajjal, minden este. Semmi csíkom nincs! Bár ez lehet alkati adottság is, de lehet az olaj hatása is. Nekem azt jánlották és nem a méregdrága krémeket, mert azok nem annyira puhítják a bőrt. Sok sikert 26 hetes kismama.
2007. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!