Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 16.-án volt meg...

Augusztus 16.-án volt meg utoljára a menseszem. Átlagosan 28 naposak a cikulusami. Ma megyek dokihoz. Nem megyek korán? Látni fog már valamit a doki?

Figyelt kérdés
Szóval már több mint két hete késik. Van már pozitív tesztem is. Ma vagyok bejelentve a dokihoz. Nem megyek túl korán már fog látni valamit?
2008. szept. 30. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mész korán, az orvosok azt javasolják, hogy a kimaradt mensi után két héttel menjünk először, vagy pedig a második kimaradt mensikor, ha egyébként nincs semmilyen panasz. (Kivéve néhány magándokit, aki már az első elmaradt mensit követő napon is szívesen behív néhány ezer forintért cserében, majd természetesen két hét múlva vissza rendel, hiszen négy hetes terhességnél még hüvelyi ultrahangnál sem sok minden látszik.)

Te most vagy hat hetes, a petezsáknak már mindenképpen látszódnia kell, azt is meg tudják mondani, hogy hol tapadt meg, de nekem hat hetesen már szívhang is volt.

Gratulálok!

2008. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok! Nem mész túl korán. A petezsákot mindenképpen látni fogja ha hüvelyi uh-n néz meg. Sokan azt mondják, hogy nem nagy dolog látni, de nekem maga volt a csoda. Boldog babavárást.

2008. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Viszont magán rendeésre megyek és nem tudom hogy a magán rendelőben van e neki uh készülék.

Ha csak megvizsgál akkor is kell neki már valamit éreznie? Vagy majd csak akkor tudja megerősíteni hogy tényleg baba van e ha már csinált uh-t is?

2008. szept. 30. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
uh nélkül is meg tudja állapitani de úgyis elküld uh-ra már másnap
2008. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hetes késés pont ideális. Elviekben már szívhangja is lesz a kicsinek. :)

23 hetes kismama

2008. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Tegnap este voltam az orvosomnál. Megvizsgált és mondta hogy ez terhesség..és ma megyek uh-ra :-)

Remélem minden rendben van! :-)

2008. okt. 1. 06:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a második vagyok. Nagyon örülök és gratulálok. Nagyon vigyázz magatokra. 22+5 hetes pocakos
2008. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ma már nem vagyok olyan jól..

Ma voltam az ultrahangon..de a doki csak egy 10mm-es petezsákot látott. Pedig az utolsó menszesz alapján már 6/7 hetesnek kéne lennem. Két hét múlva megyek vissza kontrollra. Azt mondta hogy lehet hogy később fogant vagy pedig egy elhalt terhesség. Szóval most ez van..

2008. okt. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!