Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Későn fogant meg azért jött...

Későn fogant meg azért jött meg a menseszem?

Figyelt kérdés

júl 30 án barnás folyásom volt ez tartott aug 5 ig ,és 6 án megjött,10 -én el is múlt a hőm 37 de néha leesik 2 fokot

a hasam szurkál kicsit meg sokat van hányingerem volt valaki így hogy megjött és terhes volt?Tesztet még nem csináltam de hétvégére tervezem,doki még korai lenne?


2008. aug. 13. 10:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Fejfájás is van meg picit fáradékony is vagyok ,de lehet hogy az csak a sok munka miatt van,a hasszurka az ami nem szokott lenni,hányinger meg pláne nem!
2008. aug. 13. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet mielőbb, mert kikell, h mutassa már. :) Szorítok. A dokivel meg még várj egy kicsit
2008. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha későn fogan meg, akkor azt jelenti hogy mondjuk a 28 napos ciklusod nem a 14-ik napján volt peteérésed, hanem a 19-ik napján, ami azt eredményezni, hogy a mensid 14 nap múlva fog megjönni, vagyis a 33-ik napodon!

A megfogan és beágyazódik akkor ott is marad.

Akkor nem marad ott, hogyha sajnos nem tud beágyazódni, megtapadni, így lelökődik, ilyen formában sajnos megjöhet.

Olvastam egy cikket hogy az elöregedett petesejt (amit az utolsó utolsó pillanatában termékenyített meg a kiskatona) kissebb valószínűséggel marad meg. Így is el lehet veszíteni.

Ne aggódj, várj egy picit, és tesztelj!

Sok sikert!!

2008. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy elkeserítselek, de nekem mensi után mindig ezek a tünetek vannak. Már megszoktam, az elején azt hittem hogy valami lesz....de mégsem...
2008. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat bízom benne hogy baba!Nekem nem szokott semmi bajom lenni menzesz idején csaj annyi hogy vérzek és kb 7 -8 naposak szoktak lenni most meg csak 4 de holnap csinálok tesztet és megírom hogy + vagy -!
2008. aug. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!