Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hüvelyi uh-n. Az...

Ma voltam hüvelyi uh-n. Az utolsó menseszem aug. 16.-án volt meg. Szóval ez alapján olyan 6/7 hetesnek kéne lenne. Ennek ellenére az orvos csak egy 10 mm-es petezsákot látott. Akkor most még sem lesz babám? Vagy még van remény?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kell vissza mennem kontrollra..azt mondta hogy lehet az is hogy később fogant vagy az is hogy egy elhalt terhesség.

Meg vagyok ilyedve..szerintetek mi a helyzet?


2008. okt. 1. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat én se tudok, mint amit a doki mondott, de azért ne gondolj a legrosszabra. Tudom, hogy nehéz lesz várni 2 hetet, jártam már így én is. Szorítok, hogy addigra ott legyen a picibabád.

2 gyerekes anyuka

2008. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
tesztet csináltál már?
2008. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen persze hogy csináltam.

Az pozitív lett.. már több mint két hete késik a vérzésem. Tegnap voltam a dokinál megvizsgált akkor mondta hogy ez terhesség, mert meg van duzzadva a méhem. De mondta hogy ma menjek el hozzá egy hüvelyi uh-ra. És ott ma csak egy 10 mm-es petezsákot látott.

2008. okt. 1. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha pozitív a teszt akkor majdnem biztos hogy baba.Én 7 hetes terhes vagyok,és a múlt héten voltam orvosnál,és ugyanezt mondta nekem is,hogy a méhem meg van duzzadva,de még csak egy petezsákot lát.mindenesetre megnyugtatott,hogy a következő uh-ban már biztosan kellemeset fogok csalódni...Neked is ezt kívánom
2008. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Próbálj csak jóra gondolni még ha nehéz is én túl vagyok egy vetélésen most megint terhes vagyok 6 hetesen voltam orvosnál és 5 hetesnek látszódott tudom mit érzel én egyből a rosszra gondoltam de utána úgy voltam vele azzal semmi nem lesz jobb ha idegesítem magam igaz én csak majdnem egy hetet szenvedtem így aztán nem bírtam tovább és mentem dokihoz a babával minden rendbe csak késöbb fogant

12 hetes kismami

2008. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy baba. Nekem pont ugyanez volt. Azt mondta a doki, hogy később fogant meg, de vissza kellett mennem 1 hét múlva és akkor a két állapotot összehasonlítva meg tudja mondani, hogy fejlődik-e a baba. Akkor kiderül minden. Szorítok Nektek, én sajnos nem voltam szerencsés. :-(
2008. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!