Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen tegnapig még nagyon...

7 hetesen tegnapig még nagyon hányingerem volt, ma már szinte nincs is. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet baj, ezek szerint pont klasszikus a terhességed, hányinger az első időszakban, ami utána elmúlik. Egyébként ahány kismama annyiféle terhesség. Nekem pld. soha nem volt, de van olyan barátnőm, akinek végig.... de a lényeg hogy a "nagykönyv" szerint, hányinger az első 2-3 hónapban van, aztán elmúlik. Örülj neki, sok boldogságot Nektek!
2010. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a gondokkodásod.

De ahogy írták minden terhesség más. Nekem is volt olyna hogy hetekig rosszul voltam és egyiknap nagyon jól voltam, aztán másnapra vagy estére már nagyon rosszul voltam megint. Akad olyan akinek tényleg csak 1-2 hét és olyna akinek semmi rosszulléte nincs, vagy nagyon enyhe.

2010. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!