Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen fürödni a tengerben....

Terhesen fürödni a tengerben. Nem megy "bele" a víz?

Figyelt kérdés
Második trimeszter elején vagyok, a dokim szerint nyugodtan jöhettem a tengerre. Nem szoktam úszni, inkább a lubickolós fajta vagyok, eddig nem is volt semmi furcsa tapasztalat itt. Most nemrég azonban ki akartam hozni a matracot a vízből és amolyan békaúszäs-féle sikeredett. Úgy éreztem mintha a víz bement volna a hüvelymbe, ahogy lábbal toltam a vizet. Parás vagyok, nem tudom hogy tényleg be tud-e menni, vagy csak beképzeltem, baj-e, stb.
2016. júl. 30. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Be tud-e menni a hüvelyedbe a víz? Ezt kérdezed, jól értem? Gondolom, a dokid is legalább egy rákszűrést vagy hüvelyi uh-t csinált eddig, akkor is bement oda valami, és a férjed is rendszeresen gondoskodik odabentre folyadékról gondolom.


A tengervíz, ami be tud szivárogni, ugyanolyan káros, mint ezek. Vagyis nem az.


Élvezd a pancsolást! És egy tanács: vegyetek a gyereknek vízicipőt, hogy jövőre majd elmondhassátok, mikor beviszitek a tengerbe, hogy még terhesség alatt vettétek neki.:) Mi vettünk neki egy bodyt is, amin Málta van.:) 16 hetes terhesen voltam kb. tengerben.

2016. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely savas kémhatású. A tengervíz is. Ergo az ondó (lúgos kémhatású) károsabb, mint a tengervíz.
2016. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kijáratot gondolom nem falazták le,úgyhogy igen,belemegy a víz...a fürdőkádban is belemenne!
2016. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy be tud menni, de ha a méhszáj zárt, akkor a hüvelyednél beljebb nem tud, tehát a babának nem lesz semmi baja tőle.
2016. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sansa LannisterStark ***** válasza:
12%

Nekem menzeszem volt nyaraláskor, de csak azért is belementem a Balatonba tamponnal. Egyáltalán nem szívta meg magát vízzel, szóval gondolom nem jutott be a víz. A hüvelynyílás ilyenkor úgymond "csukva van", szex előtt szokott "kinyílni".

A nővérem mikor babát várt, azt mondta a doki, hogy élő vízbe nyugodtan mehet, csak medencébe nem, mert ott kisebb a hely, így több a baktérium.

2016. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!