Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alacsony a cukor terhesen...

Ha alacsony a cukor terhesen mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a 24. heti vérvétel eredményt és az éhgyomri cukor is alacsonyabb 3,3 ami 3,5-től jó. A 120 perces terheléses eredmény meg 3,0 ami felkiáltójeles. Eddig jó volt a cukrom, mióta terhes lettem nem tudom miért lett ilyen alacsony, nőgyógyászom 2 hétig szabadságon van nem tudok vele beszélni.

2016. júl. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el a leleted a házi orvoshoz, ha a nőgyógyász szabin van, ebben ő is tud segíteni.


Egyébként meg az alacsony nem kóros, ez a jobbik eset.

Maximum több szénhidrátot kell enned és jobban elosztva, sohasem egyszerre "betömni" sokat.

2016. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony is rossz, nem csak a magas, mert ilyenkor hipozik a gyerek. Sürgősen menj belgyógyászatra, ott tudnak segíteni.
2016. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam azt, hogy az alacsony "jó", csak könnyebben orvosolható.

Én diabéteszes vagyok, ritkán hipózom, de az mindig 3 alatt van olyankor, szóval Kérdező határon lehet, mert ha rosszul lett volna, már korábban észre veszi.

Amíg az anya nem hipózik, addig viszont a baba sem, mert a baba mindenben előnyt élvez az anya szervezetéhez képest, legalábbis én így tudom.

2016. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen alacsony volt,még a cukros oldat ivása után is,sokat szédültem,voltam rosszul párszor még kocsiban is,hogy meg kellett állni,ki kellett szállnom a levegőre. pár dolog segít:

szőlőcukor mindig legyen nálad. MINDIG. ha rosszul vagy, cukros üdítő,és szőlőcukor ami gyorsan felviszi a cukrodat,emellett ülj le,de lehetőleg levegőn pl. nyísd ki az ablakot,vagy kint egy székre-padra stb. többször egyél kevesebbet, ilyenkor az is leviszi a cukrot,ha túl sok idő telik el két evés között,így napi 5 kis evésed legyen,és persze igyál sokat lehetőleg vízet de vészhelyzetre cukros is legyen nálad terhesség végre mikor ezeket megszoktam,hogy sok szőlőcukrozás,sűrűbb evés jobb lett és nem voltam már rosszul (mondjuk tényleg nem vittem be sok szénhidrátot,mert nem ettem kenyeret,meg semmi édességet,tésztát,és az étvágyam se olyan volt a melegben)

2016. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!