Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet az h még nem...

Miért lehet az h még nem érzem mozogni rendszeresen a babám?

Figyelt kérdés

15.hetes. már éreztem mozogni. kb 1hete először, azota is előfordult de nem minden nap, és nem is mindig ugyanabban az időben.

vajon miért nem mozog minden nap? vagy csak még nem érzem?


2010. ápr. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Mozog ő, csak még olyan kis picurka ha te nem is érzed ő akkor is mozog. Még nagyon sok helye van ahhoz hogy kényelmesen forgolódjon.
2010. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést tettem fel 23 hetesen, úgyhogy ne izgulj. Nagyon picike még a babád!
2010. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.

csak van már egy kisfiam, és mikor őt éreztem először mozogni, akkor már utánna éreztem mindig, azaz rendszeresen. ezért volt bennem a kétely. a kisfiam anno 16. hétben kezdett mozogni.

csak picurt már éreztem egy hete, és ebből gondoltam h valami nem ok.



köszönöm. köv héten ugyis megyünk uh-ra addigis megnyugtattatok :):):)

2010. ápr. 15. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már a 18. hétben járok, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy a babát érzem-e mocorogni, :-) Nekem első baba és tudom, hogy Ő már izeg-mozog odabent rég óta csak még olyan kis picur, hogy nem tud egyértelmű jelet adni nekem. Várok türelmesen. Biztos nálatok is minden rendben, főleg, hogy Te már a mozgást is be tudod azonosítani. Boldog Babavárást és ne aggódj, minden rendben lesz.:-)
2010. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!