Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eljárnál rendszeresen mozogni,...

Eljárnál rendszeresen mozogni, ha lenne hová?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves anyukája vagyok.Ahol élek nincs lehetőség arra,hogy rendszeresen eljárjak valahová mozogni, hogy a felesleget (már csak 5kg)ledolgozzam.Nyitni szeretnék egy olyan helyet, ahol lehetőség van baba megőrzésre is,és akkor vannak órák,ahogy az anyukák ráérnek lejönni tornázni.Mit gondoltok az ötletemről?
2011. febr. 3. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó. A mi környékünkön nem rég nyílt egy ilyen hely, és úgy tudom, jól megy nekik.

(Gondolom ez egy másik környék. :o)

2011. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
nem. a kismamak nagy resze nem azert nem jar el mozogni mert nincs lehetosege, hanem mert nem akar kulonfele mondvacsinalt indokokkal. nem fognak elmenni egy ujjonnan megnyitot helyre, ahol meg penzt is kell fizetni, valami olyanert ami eddig sem foglalkoztatta oket pl ingyen.
2011. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jó ötlet:) Nálunk a környékem aerobic volt, sokan jártak rá, még 50-60 év körüliek is. Szerintem próbáld meg!
2011. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
részben igaza van az utolsó hozzászólónak. Nem csak azért nem járnak el az anyukák, mert nincs hová, hanem mert nem akarnak pénzt kiadni. Van egy egyéves kisláynom. két hónapja járok vele tornázni egy már régóta működő fittnessben. Ott van velem a torna alatt, ahogyan a többi anyukáé is. De nem fogok többet bérletet venni, mert én sem akarok már pénzt kiadni rá. Egyrészt nem tudom mindig ugyanarra az időontra összeszedni a gyereket, másrészt meg inkább abból a pénzből veszek magmank egy nadrágot. és otthon is tudom azt csinálni amit ott. (amúgy itt 4800 ft egy 10 alkalmas bérlet.)
2011. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó én simán mennék!!!!!:D
2011. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, én is elmennék! Nálunk sincs sajnos semmi ilyen lehetőség:-(
2011. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem én nem mennék. most biztos nem, lehet, ha tavasszal teszed fel a kérdést, amikor szépen süt a nap kint és mehetnéke van az embernek, akkor azt írom IGEN! jó ötlet, de most még a fejem is fáj. Szóval lehet jó ötlet :)
2011. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, én szívesen mennék ilyen helyre! Szabad megkérdezni, hol tervezed nyitni?
2011. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgy látom lenne igény rá...:)Meg fogom valósítani, mert úgy gondolom, hogy együtt mindig könnyebb valamit véghez vinni, és nem hiszem, hogy pl. nyáron nem szánna egy Nő a testére kb 2 gombóc fagyi árát, amit persze nem eszik meg, mert már az is sokat számít:)Nem?

Pomázon tervezem...

Várom a további véleményeket.!

2011. febr. 3. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
Én mozgok a gyerektől függetlenül. Tornázok otthon és ha úgy jön ki a lépés futok is szívesen. Sehova nem járok el és ingyen is van. Ez nem korlátolt dolog,ha akarod csinálod ha nem,úgy is punnyadsz. De biztos vannak egyedül álló több gyerekesek is,akiknek kell a gyerekfelügyelet.
2011. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!