Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eljárnál rendszeresen mozogni,...

Eljárnál rendszeresen mozogni, ha lenne hová?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves anyukája vagyok.Ahol élek nincs lehetőség arra,hogy rendszeresen eljárjak valahová mozogni, hogy a felesleget (már csak 5kg)ledolgozzam.Nyitni szeretnék egy olyan helyet, ahol lehetőség van baba megőrzésre is,és akkor vannak órák,ahogy az anyukák ráérnek lejönni tornázni.Mit gondoltok az ötletemről?
2011. febr. 3. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet mert az embereknek sokkal nagyobb motiváció ha többen mennek mint,hogy otthon egyedül sanyargassa magát edzéssel és még babamegörző is lenne...az csak sztem grátisz!
2011. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én járok.

egy éves a kislányom, hetente 3-szor sport, tae-bo és kangoo.

kisvárosban élünk, jók a lehetőségek szerencsére:)

2011. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én egy kisvárosban élek, de tényleg kicsi, 3200 lelkes.

Nálunk 300 Ft/alkalom az aerobic óra. Egy most végzett fiatal nő tartja, nem is drága, jó is, mégis csak 5-6-an járunk állandóan.

Heti 3 vagy 4 alkalommal van, 1 óra hossza esténként, fél6-fél7-ig.

Nagyon szeretek járni, pedig közel sem vagyok egy szilfid alkat, sőt. Szóval szerintem, tényleg a lustaság a fő ok, amiért nem járnak tornázni, ha van kire bízni a gyereket.

2011. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Biztosan lenne ár igény.

Én nem fizetnék érte. Itthon is azért nem tornáztam, mert én is csak kifogást kerestem. Ha akartam, az sem zavart, hogy a lányom ott motoszkált mellettem. Sajnos a gyedemből nem szánnék havonta a tornára 3-5 ezer forintot.

Viszont a barátnőm biztosan élne a lehetőséggel, ha nálunk lenne ilyen.


Még ami jó ötlet, az a baba-mama torna. Ilyenre én is elmennék a picivel.

2011. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyre járok !
2011. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vagyom, keresgélek az interneten, de eddig nem találtam. Ha esetleg tud valaki a Rákos úthoz(XV.ker.)nem messze én biztos járnék. A másik vágyam hastánc, ha volna olcson gyerekmegörző is.
2011. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hu ez nagyon jo otlet!!!!!!! :)

Nekem nagyon hianyzik az "igazi" mozgas. Itthon dvd-re tornazok de az nem ugyanaz. Baba elott usztam es aerobikoztam is. Sajna meg nekem is van kb 5 kg foloslegem :( Hetfotol kezdek fogyozni.

2011. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon szeretnék menni!

A 2 gyerek között jártam is rendszeresen, nálunk van is hová, de most már 13.000 Ft a havi korlátlan aerobik bérlet, így sajnos nem megyek :(

Pedig ott van gyerekmegőrző, a nagyobbik fiam nagyon szerette, 1 évig jártam le vele hetente 3-4x.

9000 Ft a 8 alkalmas, de az is elég sok, ráadásul heti 2 alkalom nem lenne elég nekem :)

5000 Ft-ért nagyon szívesen eljárnék bármikor, annyit nem sajnálok magamra!

2011. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 16.kerület Timur utca 59 . alatt van ilyen ! Szuper a hely !
2011. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!