Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte rendszeresen...

Ki mikor érezte rendszeresen mozogni a második babát?

Figyelt kérdés

A lányomat 16.héten,most a 2.babót a 13.héten megéreztem de azóta csak pa´rszor.Már várom,hogy mikor fog minden nap "kopogni"

14+2 vagyok-


2009. szept. 16. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a fimat 19 hetesen éreztem meg előszőr, a lányomat akármilyen hihetetlen, de 14 hetesen már éreztem a mozgásokat, igaz nem erősen, de éreztem. Főleg mikor hanyatt feküdtem, és nyugi volt minden. :)
2009. szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első babámat a 18. héten éreztem, de akkor már erős rúgás volt, a férjem is érezte kívülről.

A második babám kaparászását betöltött 13 hetesen már éreztem, de ezek még nem rúgások voltak, inkább simogatáshoz hasonló. De figyelni kell rá rendesen, a múlt héten nyaraltunk, egész nap mentünk, utaztunk, programunk volt és egész héten talán kétszer éreztem (gondolom amiatt, mert nem figyeltem oda a sok mozgásom miatt).

Most töltöttem be a 17. hetet és tegnap reggel láttam először kívülről mozgást (a bal oldalon volt csúcsos a pocakom a hátamon fekve, gondolom ott volt a baba és áthúzódott jobb oldalra, vándorolt a pukli), illetve este az oldalamon fekve sorozatot rúgott.

Szóval gondolom most kezdődnek az erős, rendszeres rúgások.

2009. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első babámat 17 hetesen éreztem először,viszont most vagyok 14 hetes,és Én is érzem néha a mocorgást:)
2009. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!