Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KISMAMIK! Szültök a Margit...

KISMAMIK! Szültök a Margit kórházban július elején? IZGULTOK MÁR?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én június elején szülök ott és már bizony nagyon izgulok!:)

Múltkor voltunk ott UH-n és pont ott tolta ki egy kismami az üvegfalon túl az újszülöttjét. Arra gondoltam, hogy jeszus, nemsokára én is ott leszek már.

2010. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MI MÁR A MÁSODIK BABÓNKAT VÁRJUK ÉS MEGINT OTT SZÜLÖK UGYHOGY ÉN IS NAGYON VÁROM MÁR A KISFIAMAT.HAMAR TELIK AZ IDÖ.PONTOSAN MIKORRA VAGY KIÍRVA?MINDEN JÓT NEKTEK.
2010. ápr. 15. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Június 11-e.

És milyen tapasztalataid vannak az ottani dokikról? Én ügyeletesnél fogok szülni. És nálunk is fiú lesz:)

2010. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NEKEM VAN FODADOTT DOKIM AZZAL 100%-SAN MEGVAGYOK ELÉGEDVE DE MEGMONDOM ÖSZINTÉN HALLOTTAM A BARÁTNÖIMTÖL EGY KÉT NEGATÍV TÖRTÉNETET IS AZ OTTANI DOKIKRÓL.NEM MINDEGGYIK JÓ.
2010. ápr. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!