Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! 27 hetes vagyok,...

S. O. S! 27 hetes vagyok, azelőbb megcsúsztam a lépcsőn és fenékre ültem, baj van?

Figyelt kérdés
Nem vérzek,nem görcsölök és a baba is mozgolódik!Nem estem nagyon éppen hogy lehuppantam,de nagyon megijedtem!!!!Szerintetek????Lett baja a babámnak???:(((
2010. ápr. 15. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,semmi baj a magzatvíz megvédi a babát még a hasravágódástól is.Csak meglepődik:anya mi a csudát csinál???Legközelebb óvatosabban azért mert te megsérülhetsz!
2010. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha annyira megijedtél,told el a seggedet orvoshoz..
2010. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetesen borultam nem kicsit!Felmostam aztán ültem egy akkora seggest hogy alig bírtam feltápászkodni!El rohantunk orvoshoz aki megnyugtatás képen megnézte uh.-n a babát de szerencsére nem történt semmi baj!Azt mondta a pocakban nagyobb biztonságban van mint én azt gondolnám!2 éves a kislányom!:)
2010. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozog a baba és egyértelműen érzed Őt, akkor nincs baj. És szerencsére Te sem görcsölsz, nem is vérzel. Akkor nincs semmi komoly baj.


Boldog babavárást!

31 hetes kismama

2010. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm aranyosak vagytok!!!!Próbálok nagyon vigyázni mostmár!


Kedves másodok!Azért nem tolom a seggem az orvoshoz,mert 40 kilóméterre van !és egyedül vagyok itthon!Kocsi nincs4Csak mentőt tudnék hívni!!!!!!!!Gondoltam előbb megkérdezem hátha volt már valaki hasonló helyzetben!És ezt írhattad volna normálisan is...

2010. ápr. 15. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hónaposan szó szerint hasraestem. Megcsúsztam a vizes füvön, térdre estem, de a lendület tovább vitt, és hason landoltam. Rettenetesen megijedtem, gyerek is, mert utána vagy negyed óráig meg se moccant. Akár nagy baj is lehetett volna, mert előtte pár héttel volt amniocentézisem. Valahol a lelkem mélyén éreztem, hogy nincs baj, az ösztönöm ezt súgta.

Utána a 8. hónapban még egyszer tanyáztam, akkor egy gödörbe sikerül beborulnom, kicsit meghúzódott a lábam, de csodák csodája gyereknek akkor sem lett baja.

Szerintem nálad sincs semmi gond, ha ficánkol a bébi, és nem görcsölsz, vérzel, akkor minden rendben.

2010. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!