Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Délután megcsúsztam és elestem az udvaron. A hasamat nem ütöttem meg, csak a kezem és a lábam. Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám velem a 7. hónapban esett el, és egészen normális vagyok, szóval szerintem ha nem kezdesz el vérezni, vagy ilyesmi, tuti semmi gond nem lesz...

(30év,házas,2diploma), szóval ne aggódj...:)

2008. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így,csak én a hasamat ütöttem meg.Egyből hívtam a dokimat aki megnyugtatott,hogy autóbalesetből kiszállnak kismamák és a babának semmi baja,mert a magzatvíz megvédi,és nyugodjak meg.Ma pedig már itt ficánkol az ölembe a gyönyörű 5 hónapos kisfiam.Ha semmi panaszod nem lép fel(vérzés,görcsölés)akkor szerintem nyugodj meg.Sok sikert!
2008. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is nyugi. én ma spárgát csnáltam,ugy megcsúsztam a jégen. 38 hetes kismama vagyok és ráadásul 35ik héttől visszatartják,ugyhogy nyugi
2008. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 6 hónaposan tollaslabdáztam (ne mondj semmit) és elestem természetesen. Nem lett semmi baja a kicsinek, persze én tiszta horzsolás lettem ahogy védtem a hasam.

Nem lesz semmi baja a babádnak!

2008. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!