Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akikk nyáron lesztek...

Kismamik, akikk nyáron lesztek nagy pocakosok!? Ti nem féltek a nyári nagy hőségtől?

Figyelt kérdés

16. hetesek vagyunk most. okt elejére vagyok kiirva. eddig is mindig nehezen viseltem a nyarat, hát most nagy pocakkal most milyen lesz vajon előre félek tőlle. Van egy kétévesem is, aki folyton kinn akar lenni az udvaron. Nemtudom h hogy fogom tudni benntartani a lkásban a nagy hőségben.


Ti nem féltek a nyári hőségtől? hogy vagytok vele?


2010. ápr. 15. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

sziasztok. köszönöm a válaszokat.


eddig is nehezen viseltem a nyarat, mindig. én nem szeretem a kánikulát.


igyexem majd a kisfiamat betessékelni nagy kánikulában, mert tudom h nem egészséges.

szerencsénk van viszont mert kertesházban lakunk. van ventillátounk, csak nem szeretem mert egy idő után megfájdul a fejem tőlle :(

de már mondtam páromnak h nyárára be kell szereznünk idehaza az udvarba egy jo kis medencét :) és van egy hatalmas diófa is az udvarban.


remélem én is h nem lesz nagy kánikula a nyáron. de majd látjuk.

a kisfiam is koraszülött volt egyébként - egy hónappal hamarabb jött, és gondolom ez most is igy lesz - bár tudom nem törvényszerü. de ugye a meleg kitudja mit tesz velünk esetleg :)


mindenkinek kellemes nyarat, és boldog babavárást :)


azért jöhetnek még válaszok, örömmel veszem :)

2010. ápr. 15. 16:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is októberre vagyok kiírva én bírom a meleget de ez most más lesz biztos.De én úgy vagyok vele inkább most mint télen.Mindenkinek boldog babavárást.
2010. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én az első babámat télen vártam :) nagyon jo volt :):):)
2010. ápr. 15. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!