Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akikk nyáron lesztek...

Kismamik, akikk nyáron lesztek nagy pocakosok!? Ti nem féltek a nyári nagy hőségtől?

Figyelt kérdés

16. hetesek vagyunk most. okt elejére vagyok kiirva. eddig is mindig nehezen viseltem a nyarat, hát most nagy pocakkal most milyen lesz vajon előre félek tőlle. Van egy kétévesem is, aki folyton kinn akar lenni az udvaron. Nemtudom h hogy fogom tudni benntartani a lkásban a nagy hőségben.


Ti nem féltek a nyári hőségtől? hogy vagytok vele?


2010. ápr. 15. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha alapjáraton nem volt eddig gondod a nyárral akkor most terhesen se lesz.
2010. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is félek én is októberre vagyok kiirva!

És nekem nincs gyerekem de igyis rossz lesz!

2010. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeptember végén szülök, így majdnem egy idősek a babáink.Én is félek a nyártól.Mindig is utáltam a kánikulát,azt, amikor levegőt sem kapsz a hőségtől, és éjjel sem tusz aludni, mert ömlik rólad a víz.Nagy pocakkal még nehezebb lesz, az tuti.A barátnőm tavaly élte át ezt.Azt mondta, naponta kb. 5-ször zuhanyzott, úgy izzadt.Szerintem én is ezt fogom tenni.Strandra, fürödni most úgysem megyek.Nem megyek bele a vízbe, mert ki tudja, milyen fertőzést szedek össze.Egyébként is hajlamos vagyok rá, és bármennyire szeretek pancsolni, most nem kockáztatok.
2010. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne féljetek!!!

Én kétszer voltam pocakos nyáron, októberi és szeptemberi gyerekeim vannak. Semmi gondot nem okozott a nyár, a meleg. A nagyon nagy hőségek idején otthon maradtam, egyébként mindig cipeltem magammal bőven vizet, és semmi, de semmi gond nem volt.

Nagy hőségben a kisgyereknek sem jó, ha kint van. Tanítsd meg neki, hogy kora délelőtt és estefelé van a kimenés ideje.

2010. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én tavaly augusztusban szültem és hát nem szokás a kismamákat riogatni,de nem volt egy leányálom.Ráadásul a szülésem is 40 fokos melegben zajlott,de már örültem,hogy vége.Pedig imádtam várandósnak lenni,de nagy pocakkal hőségben pocsék volt.Az utolsó hetekben éjjelente úgy éreztem mindig,hogy most biztos megszülök és így is lett,a baba három héttel a kiírt időpont előtt született.Azért,hogy bátorítsalak benneteket,sokat számít,hogy azért egy-két hónappal a vége előtt lesz nyár,mert szerintem az utolsó hónap a legnehezebb és nekem ezt sikerült kifogni.
2010. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Picit én is tartok tőle,októberre vagyok kiírva.Mondjuk eddig bírtam a meleget,de most nem tudom milyen lesz.

14hetes kismama

2010. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel riogatnak, hogy milyen nehéz lesz majd nagy pocakkal nyáron, de nem érdekel. Nem félek, egész jól bírom a meleget. A lányom nov közepén született, szóval már akkor is volt nyár végére kicsit nagyobb pocim, nem volt gond. Most szept közepére vagyok kiírva, ikrekkel, pocim már most szépen látszik (18 hetes múltam), de én inkább azon aggódom, hogy tudjam ellátni a most 17 hós lányomat végig. És hogy a kicsi fiúkkal (azt mondták tegnap egypetéjű kisfiúk) is minden rendben legyen, és mehessek itthonról szülni. Ezekhez képest nálam a meleg nem is gond. :-)
2010. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én is októberre vagyok kiirva, de eddig ez eszembe sem jutott. Mindig is szerettem a meleget, a nyarat, hát remélem most is könnyen fogom viselni. Egyenlőre még nem tartok tőle.. :-)

Lehet hogy nem is lesz nagy kánikula a nyáron.. ki tudja.. :-)

Ha nincs légkondid a lakásban, szerezz be egy ventillátort, sokat segithet.

2010. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy nyári gyerkőcöm, most is így lesz.

Korábban a napi 3-4 tusolás, ruhacsere, hintőporhegyek, lehetőleg árnyékban hűsölés segített csak. Viszont szülés után öröm volt, hogy a kiterített ruhák azonnal megszáradtak.

2010. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én a kisfiamat Augusztus közepén szültem, szóval végig csinűltam a nyarat nagypocakkal, és még utána is volt hogy csak egy body-t andtam itthon az újszülöttre, mert 35-36 fok volt itthon.Hál istennek mondjuk a munkahelyem légkondis volt.Ez sokat segített.Amikor meg már itthon voltam egésznap nyitva voltak az ablakok, meg van egy baromi nagy ventilátorunk, és volt hogy napi 3szor tusoltam.Én akkor nagyon féltem a nyártól, de annyira nem viseltmeg.Meg a nagy kánikulában nem mentem sehova, ha még is kellett anyukám elvitt, és nekik légkondis a kocsijuk.Meg mindig hordtam magammal egy nagyüveg ásványvizet lehetőleg hűtöttet.

Most Szeptember 2-re vagyok kiírva.Most inkább csak attól félek, hogy mennyire fog "kímélni" a fiam.MErt pont most 2-3 hete iszonyat anyás lett, és állandóan bújik, meg mászik az ölembe.Ez nagyon ari és imádom,de félek nyáron mennyire lesz ez kellemes.

Meg ez természettől is függ ki mennyire bírja a hőséget.

Szerintem nagyon nem kell félni tőle, max kicsit elöbb jön a babó, és ha egészséges akkor annak csk örülni fogsz(tok).

Mindenkinek jó babavárást, és majd könnyű nyarat! :)

2010. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!