Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elleni olaj vagy krém?

Terhesség elleni olaj vagy krém?

Figyelt kérdés

sziasztok. vettem terhességi csíkra olajat a DM*ben.(babylove) ám régebben soha nem kentem magam semmivel, így az olaj az számomra iszonyat. fél óra alatt sem szívja be a bőröm és elég kellemetlen illatu. a férjem is megjegyezte ezt. ám ez utóbbit még kibírnám, de a beszívódási ideje nem jobb akrémnek? valaki használta már a krém változatát?


vagy valami olcsó megoldás? tudom hogy alkati kérdés, de ha van esély hogy ne alakuljon ki akkor inkább megpróbálnám.


2010. ápr. 14. 13:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

megnézem ezt a zselét, hátha kapható a rossmanban, mert ma úgyis mennék oda.


ha meg nincs akkor marad addig is az olaj.


én azaz mi még fiatalkák vagyunk, a 17hetesek leszünk lassan, demár azért növöget a pocak és híztam is sajna, így jobb korán, hátha nekem is jó lesz! :-)

2010. ápr. 14. 13:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, boldog babavárást :)))
2010. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nektek is azaz midnenkinek is :-) no meg jó egészséget
2010. ápr. 14. 14:28
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett a kérdés :DDD


A dm-es olajat én is utáltam, ráadásul sárga foltot hagyott mindenen, a pizsimen is :(

2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak testápolót használtam 2 terhességnél és segitett (Avon, Nivea, Garnier). 1. terhességemnél nem használtam sokat hiztam és bizony csikos lett a fenekem rendesen, ezért tanultam belőle. Most megint babás vagyok és krémezem magam, remélem most is segiteni fog. A lényeg a rendszerességben van, szerintem. De gondolom az is nyom a latba, hogy mennyit hizik valaki.
2010. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

akkor alényeg hogy jó kis zsíros testápoló legyen. azaz mindegy csak valami krém legyen!


esetleg egy kis libazsír :-D


köszönöm a válaszokat. a főcímet sajna elírtam, bocsi :-D de ilyenre már nincs szükségem :-)



szép napot nektek, vigyázzon mindeki magára és persze a kis családjára is

2010. ápr. 14. 15:46
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Nivea és Garnier száraz bőrre való testápolót használtam, nem vakaróztam a terh. alatt, nem is jött ki csík.
2010. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!