Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elleni olaj vagy krém?

Terhesség elleni olaj vagy krém?

Figyelt kérdés

sziasztok. vettem terhességi csíkra olajat a DM*ben.(babylove) ám régebben soha nem kentem magam semmivel, így az olaj az számomra iszonyat. fél óra alatt sem szívja be a bőröm és elég kellemetlen illatu. a férjem is megjegyezte ezt. ám ez utóbbit még kibírnám, de a beszívódási ideje nem jobb akrémnek? valaki használta már a krém változatát?


vagy valami olcsó megoldás? tudom hogy alkati kérdés, de ha van esély hogy ne alakuljon ki akkor inkább megpróbálnám.


2010. ápr. 14. 13:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi, terhességi csík elleni :-DDDDD
2010. ápr. 14. 13:39
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van, én ajándékba kaptam.

Én sem bírom elviselni ha krmes vagy olajos vagyok, de már kezdem megszokni, tudom bár nem ez volt konkrétan a kérdés de én úgy hidalom át a dolgot hogy csak párnaponta kenem vele a hasam+combom, és nagyon-nagyon vékonyan, úgy nekem percek alatt beszívodik és az illata sem érezhető már :))


Jó babavárását :)

25 hetes kismama

2010. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ...akkor csak nagyon vékonyan az olajjal? én már arra is gondoltam hogy veszek krémet is és azt összekeverem, előbb egy keveset, hogy lássam milyen.
2010. ápr. 14. 13:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én baba olajat használok most zselé változatban és az jó régen én sem nagyon használtam testápolót de van szívhangfigyelőm és az olajjal használom így mindig utána elkenem a pocimon és már rá szoktam arra is hogy a melleimet is azzal kenem meg már mindenhol lábaimat hát szóval teljes testápolásra jobban szívódik mint a folyékony olaj de ugyanolyan hatásos és nagyon jó illata van
2010. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mi a neve a zselének és hol lehet kapni? és nem mellesleg mennyibe kerül?
2010. ápr. 14. 13:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt pont olyan mint a tied, ajándékba kaptam, sajnos nekem még a hálóingjeimet is úgy összefogta, hogy ki kellett dobni. :o( Én sima testápolót használtam, száraz bőrre valót, azt hamar beszívta a bőröm, és az illata is jó volt. Nagy valószínűséggel a terhességi csíkok léte vagy nem léte öröklődő tulajdonság, nekem szerencsém volt, két babám van (eddig), csíkok meg sehol. A viszketés viszont nagyon erős volta vége felé, arra kellett a testápoló.

(Az olaj nekünk a férjem kényeztetésére remekül bejött, annyira, hogy azóta már vettünk újabbat is belőle... ;o)

Jó babavárást!

2010. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tapasztalatokat...remélem én is anyu génjeit örököltem. neki is csak annyi csíkja van mint egy átlagnőn. de a hasán semmi.
2010. ápr. 14. 13:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a zselé neve Johnson's baby oil gel én a Tesco-ba vettem a baba dolgoknál van de szerintem patikában is vagy más babás üzletben lehet venni Dm-ben is tuti
2010. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, igen, nekem ha nagyon vékonykán kenem semmi gondot nem okoz, nem fogja be a ruhát és nem érezhető hogy bármi szaga lenne :)


De tény, hogy hallottam olyat én is hogy egy sima testápoló is segíthet feszesen tartani a bőrödet, ha amúgy nem hajlamos valaki a csíkosodásra :)

Nekem most a 25. héten egyáltalán semmi csíkom nincsen, nem tudom hogy csak szerencsés vagyok-e vagy pedig elég a párnaponta vékony olajozás, de örülök neki :)

2010. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj az ár lemaradt 700-800ft,körül van ha jól emlékszem de mivel zselé nem kell sok belőle tehát nem úgy öntöm mint a folyékonyat
2010. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!