Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes vagyok.19hetesen...

21hetes vagyok.19hetesen voltam orvosnál, akkor C:3000 volt a papírra írva. Most 21hetesen C:2000. Ez baj jelent? Van még így valaki közületek? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A 18. héttől C2000 volt a papíromon. A dok mondta, hogy picit rövidebb a méhszáj, de nem kellett feküdnöm, csak annyit mondott, ha érzem, hogy fáradok, pihenjek. Mivel 4. baba, így nem volt igazán megoldható, de azért néha összejött :))) A 38. héten szültem, de a nagyok is ekkor születtek :)))
2010. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az elejétől fogva 2000-es az értékem. Bár nekem alapból ilyen, tehát anatómiailag megrövidült a méhszájam ( megrövidült méhszáj = 2000 ). Csak annyi van, hogy az orvos minden egyes alkalommal nézi a méhszájat tapintásos vizsgálattal, nincs-e esetleg nyitva. De nekem még azt se mondta, hogy pihenjek.


Viszont a leírtak alapján Nálad nem anatómiai, hanem a terhesség alatt rövidült meg. Olyankor pihenni kell és próbálni nem emelni sokat ( vásárlásnál is hagyd a cipekedést a Párodra ). De ettől még nincs semmi baj, nem jelenti azt, hogy hamar ki fogsz nyílni és azt sem, hogy korábban szülsz. Ne aggódj.


Boldog babavárást!

31 hetes kismama

2010. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2010. ápr. 13. 12:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást!
2010. ápr. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!