Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek, hogy terhes...

Reménykedhetek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi, vagy a tapasztalataitokra! Már 4 napja késik a mensim, és kb 2 hete hogy nagyon érzékenyek a mellbimbóim, fel van puffadva a hasam, fáj a fejem,és türelmetlenebb is vagyok. Ha pedig az asztalnál állva pl. húst vágok, akkor az alhasam, meg a derekam elkezd úgy fájni, hogy egy idő után le kell ülnöm. Ha pedig megnyomom a mellbimbómat akkor egy pár csepp fehér váladék keletkezik. Szerintetek lehetek terhes, vagy irány a doki? Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. ápr. 12. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, nekem sosem jött semmi a mellemből,

bár terhes sem voltam soha :)

2010. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát túl korai ez még ilyen jeleknek szerintem. De egy tesztet azért csinálhatnál. Ha negatív akkor is menj dokihoz, mert ez így elég érdekes.
2010. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a válaszát. Vasárnap tesztelek előtte nem merek. Mensinek még semmi jele, ezért még reménykedek hogy baba van a dologban. Azt elfelejtettem meg írni hogy az utolsó menzim nem volt normális, mivel csak 1.5 napig tartott, utána pár napig barnás maszatolás látszott.
2010. ápr. 13. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos igen akár terhes is lehetsz a tünetek alapján,pláne,hogy az utolsó mensid nem volt rendes mensi.Ha valóban terhes vagy akkor már a 8 hét felé járhatsz,akkor meg bizony jönnek a tünetek:)

Viszont a melledből szivárgó fehér dolog egyáltalán nem normális,nehogy azt hidd,hogy előtej vagy ilyesmi,mert az csak a terhesség utolsó harmadában jelentkezik.Én prolaktin szint túltengésre gyanakszom,amit viszont kezelni kell mert meddőséget,terhesen pedíg korai vetélést is tud okozni.Ez komoly.Szerintem holnap reggel tesztelj,és ha pozitív ha negatív menj dokihoz a melled miatt.

Ha negatív a teszt,akkor főleg menj orvoshoz,mert terhesség ugyan nincs de hormonprobléma igen amit kezelni kell.

egy eü-s 15 hetes kismami

2010. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az eü.-s kismamának köszönöm a válaszát. Mi úgy számoljuk,hogy KB 5 hetes lennék,mivel akkor próbálkoztunk először. Múlt héten szombaton csináltunk egy tesztet,az negatív volt és most vasárnapra terveztünk újból tesztelni.

Olvastunk olyanról,hogy valaki pár hetes terhességet megérzett,tünetei voltak.

2010. ápr. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!