Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy annyira...

Miért van az, hogy annyira vártam a babát, most meg, hogy megtudtam egy hete, hogy terhes vagyok tisztára bepánikoltam? Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem tudom,hogy ez megnyugtat-e,de én ugyan így voltam vele az elején! de most,16 hetesen,már azt várom,hogy a kezeimben tarthassam! egy pár hét,és el fog múlni! boldog babavárást!

2008. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megnyugtat és köszönöm a válaszod. remélem minél hamarabb elmúlik ez a félelem érzés. Boldog babavárást!
2008. szept. 26. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális, én is így voltam vele. Alig vártam, hogy sikerüljön a babóca, aztán mikor ott volt, az öröm mellett én is "bepánikoltam" egy kicsit.

De ez elmúlik, ne izgulj!

Boldog babavárást!

2008. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam vele,elég nehéz feldolgozni azt,hogy mostmár teljesen meg fog változni az életem,de mostmár teljesen más minden megszületett a picim és már nem tudnám elképzelni az életemet nélküle.3hónapos baba anyukája
2008. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még csak örülök, de az első pár átsírt éjszaka után, vagy ha beteg lesz, vagy ha nem tudom mi a baja, és sirni fog, vagy nem fog szopni vagy vagy vagy, na akkor fogok pánikolni :D

amugy teljesen normális, plusszba a hormonok is rá fognak tenni!

2008. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!


én mint 2 gyermekes anyuka tudom, hogy az elején is vannak ilyen érzések, és nálam a vége felé is voltak. Érdekes, hogy engem nem a szülés foglalkoztatott, hanem az, hogy hogy lesz utána.A szülés után pár nappal jelentkezett nálam a depi, de akkor már ott van veled a babád, és rájössz hogy ők a legszebb dolog a világon:)


kitartást:) és boldog babavárást!

2008. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaj, nagyon köszönöm a válaszokat, némiképp sikerült megnyugodnom. Akkor ez a babavárás velejárója. A szüléstől én sem félek, inkább attól,hogy 180 fokban megváltozik az életünk ezután.
2008. szept. 26. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. Az tény, hogy megváltozik az életed, de olyan gyorsan felnőnek. Az én nagyobbik fiam már 5 éves, és már olyan nagyfiú:)nem sokáig tart az, hogy dédelgetheted, puszilgathatod, hiszen ő már olyan nagyfiú, hogyha mások előtt szeretgetem néha elszégyenli magát:)
2008. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:):):)
2008. szept. 26. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Mi tudatosan készültünk rá, majdnem 1 évet vártunk, mire sikerült, és amikor pozitívat teszteltem, elfogott a pánik, hogy úristen most mi lesz. azt hiszem ilyenkor tudatosul az emberben hogy ez már végleges (szerencsés esetben). Most pedig már alig várom, hogy végre lássam és a karomba legyen:)))25 hetes kismama
2008. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!