Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bepánikoltam a haláltól. Ez...

Bepánikoltam a haláltól. Ez normális?

Figyelt kérdés
Annyira csodálatos az élet. Komolyan...csak észre kell venni :) És én ezt sose akarom itthagyni. Túl sok időm van hogy ilyeneken gondolkodok?
2010. szept. 16. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne gondolkozz a halálról,hanem élj szép életet amíg csak lehetőséged van rá!:)
2010. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak ilyenkor este van időm, meg éjjel, és mégis bepánikolok tőle, de csak a gyerekem miatt.

Félek, hogy nem lesz elég időm felnevelni, persze alapja még nincs.

Néha szorongásos rohamra ébredek, attól félek, hogy a párom hal meg a közeljövőben.

A félelmeinknek mindig van valamiféle alapja és nem attól függően jönnek el, hogy van-e rájuk időnk vagy fáradtak vagyunk-e.

2010. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ez ellen? 15 éves vagyok. Bele fogok hülyülni.
2010. szept. 16. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Bepánikolsz a haláltól, ergó az élet máris nem olyan csodálatos. :)
2010. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
valahol normális. emlékszem 14-15 évesen én sem örültem, hogy egyszer majd meg kell halni. eltelt 10 év, már egyáltalán nem aggaszt, sőt ha még 10 eltelik, szerintem várni is fogom.
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, én igazából ugyanúgy vagyok mint te. Bár nem félelmet érzek hanem hiányt. Tudom, hogy egyszer úgyis vége lesz és ez ellen nemtudsz mit tenni. Ne gondolj rá, és elfogod felejteni. Ezt tapasztalatból mondom.

15/f

2010. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A halál nem lehet olyan rossz. Még nem jöttek vissza panaszkodni.....
2010. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülnöd kéne hogy csodálatosnak tartod, inkább élvezd :) Én már abban a helyzetben vagyok hogy qrvára nem érdekel, már-már szinte várom is x)
2010. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak az ismeretlentől félek,de ha nekiállok filozofálni rajta,akkor mindig rohadtul érzem magam,szóval inkább nem is gondolok rá. Volt már olyan h kirohantam egy szobából mert gondolkodtam a halálon és megijedtem tőle. na azóta vigyázok vele...:)
2010. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem félek töle. Én nem fogok meghalni.
2010. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!