Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet a terhesség...

Meddig lehet a terhesség alatt sportolni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvosoddal kell majd megbeszélni.Függ sokmindentől,előtte aktívan sportoltál-e,mit,veszélyeztetett terhes vagy-e,ilyesmi.Kérdezd meg a dokidat! :)
2007. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan valóban az orvos mondhat, és függ sokmindentől. De emellett én úgy gondolom, hogy úgyis érezni fogod, mit bírsz .

Konzultálj kezelőorvosoddal.

2007. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban te érzed mennyi esik jól és mi az ami már túlpörget.

Az őrült erobik ill.futás és egyéb rázkódással járó sportok egyáltalán nem jók.

Én is végig tornáztam a terhességeimet módjával és nem túlpörgetve a pulzust.Ez szerintem még előnyös is és jó érzés hogy fitt maradsz!

2007. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban függ attól, hogy mit sportoltál és mi az amit folytatni szeretnél. A csapatsportok nem ajánlottak már az elejétől kezdve, nekem a gyógytornász akihez járok terhes tornára azt mondta, hogy az első trimeszterig lehet sportolni, viszont a második trimesztertől ők már csak a terhes tornát ajánlják. De tudok olyanról aki majdnem 8 hónapos terhes volt mikor abbahagyta a normál aerobic-ot, persze a feluléseket nem csinálta. És jól volt, tényleg egyénfüggő és fontos a doki véleménye is.
2007. nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia,ha nincsen semmi baj,akkor az elejétől a terhesség végéig.én is sportolok,3hos kismama.
2007. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!