Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit válasszak védőnőnek a XI....

Kit válasszak védőnőnek a XI. kerületben?

Figyelt kérdés

7 hetes kismami vagyok,nemsokára aktuális lesz a védőnő választás.

Ismertek olyat,akihez érdemes menni a XI. kerületben?

Előre is köszi!:)


2007. nov. 14. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs sajnos szabad védőnő választás. Aki a körzetedben hozzád tartozik, ahhoz kell menned. Nem tudom elképzelni, hogy van jó védőnő, de már hallottam ilyet:)

Az enyém iszonyú, úgyhogy elmegyek 4x, mert annyi kötelező, aztán vége. Üdv, egy 27 hetes kismama

2007. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban ahhoz kell menned, akihez tartozol, nem választhatsz, de igenis van jó védőnő! Az enyém fantasztikus! Mindenben segít, bármilyen kérdéssel bármikor hívhatom. Kívánom, hogy a Tied is ilyen legyen!

Ha mégsem, akkor elmész, ahányszor muszáj és keresel valakit, aki valóban tud segíteni is. De remélhetőleg erre nemis lesz szükséged.

2007. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem választhatsz. Viszont ha nagyon nem jön be a védőnéni, akkor ha másik gyerek dokit választassz, aki másik védőnénivel dolgozik akkor elvileg az ő védőnénije gondozhatja a babát és innentől le van a gond a nem szimpi védő nénivel. Viszont addig nem tanácsos ujjat húzni a védőnővel, mert sokszor keresztbe tehetnek...

De a legtöbb védőnő nagyon kedves és ügyes, álltalában nincs gond velük...

2007. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!