Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen káros következménye...

Milyen káros következménye lehet a szolinak a babára nézve?

Figyelt kérdés
A védőnőm ugyanis azt mondta, nyugodtan mehetek szoliba...
2008. szept. 25. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A hatodik válasz írójának: én pedig azt nem értem, hogy miért kell ítélkezni más felett, ezt nem kérte tőled senki. Az orvosom és a védőnőm véleménye nem adott okot arra, hogy ne menjek, főleg, mivel minden mértékletességet betartottam, de erről had ne kezdjek magyarázkodni. Kételyek azonban később is felmerülhetnek, bár válaszodból ítélve ez veled még soha nem fordult elő, sőt, biztosan tökéletes anyuka voltál már a kezdetektől. Mindenesetre bárki kérdez ezen az oldalon, hülyeséget vagy nem, inkább segíteni próbálnék, nem pedig megalázni az illetőt. Dehát nem vagyunk egyformák.
2008. szept. 26. 11:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! É 32 hetes vagyok kb 2 hetente 1szer járok még most is. Jól esik, főleg ebben a szürkülő időben, és a bőrömek is jót tesz. A dokim azt mondta, hogy a sugárzás csak a bőr legfelső rétegéig hatol ugyhogy lehet. A hasra egy pici vizes törölközőt kell rakni, ami segít, hogy ne melegdjen a magzatvíz. Egyébként nincs melegebb bent, mint nyáron a 40 fokban volt.

35. hét után vagy ha nyílik a méhszáj már nem ajánlott a fertőzések miatt.

Jó barnulást!

2008. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!!Szerintem ezzen tök hülyeség vitatkozni,mert mi kismamák nem akarunk olyanok lenni mind nagyanyáink,nem akarjuk mangunkat el hanyagolni meg akarunk felelni a férjünknek és milyen jo érzés ha azt mondják .Milyen szép kismama vagy!Legalábbis én így vagyok velle.De mindenel ovatosan és mértékel.Jo baba várást mindenkinek!!!!!!!!
2008. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!