Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 35 hetet,...

Holnap töltöm a 35 hetet, mennyire van jelentősége hogy mikor mozdult meg a baba?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz hogy az első magzatmozgáshoz számitva kb 20 hétre fog születni?Nekem 16+3 hetesen kezdte a csikizést,pont 17 hetesen kaptam egy szép kis rúgást.Mert akkor ehez képest hamarosan számithatok rá hogy érkezik?Első babám.
2010. ápr. 11. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Butasàg,vagyis lehet van bene valami,de:ultrahangon siman megtudtak mondani hogy mekkora a baba,szoval max 1 hetet tévedhettek.Ugyhogy nyugi,nem igen fogsz most szülni:)
2010. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hihi, én meg azt hallottam, hogy az első igazi megmozdulás számít félidőnek!

De szerintem nem tuti, hiszen akkor már szültél volna, és mi van azzal, aki mondjuk 15hetesen érzi!!


Szóval szerintem sem igaz! Lehet van, akinek bejön, de az szinte véletlen!

2010. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hala Istennek ez nem igaz.

A 2. babam mozgasat 13 hetesen es par naposan ereztem eloszor. szep is lett volna, ha 33 hetesen szuletik...

A 40. heten szultem.

Az elso babamat 17 hetesen ereztem eloszor, o is a 40. heten szuletett.

2010. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányok, a baba már azelőtt is mozog, hogy mi éreznénk, tehát ez úgy hülyeség ahogy van. :) Mindenki máskor érzi meg ezeket a mozgásokat. Teljesen el voltunk képedve a 9. heti uh-on, úgy járt a kisfiam keze-lába, mintha egy kifejlett baba lenne, a 12. héten már a fejét is feszengette, és a 17. héttől érzem, hogy rugdosódik.


Még ne számíts rá, hogy érkezik kedves kérdező! Majd ha megrövidül teljesen a méhnyak, nyílik a méhszáj és elfolyik a magzatvíz, akkor. :)


34+3 hetes kismama

2010. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mozog korabban is, szerintem ezt azert tudjuk.

Ennek az elmeletnek az az alapja, hogy a legtobben kozel felidohoz erzik eloszor a magzatmozgast es regebben, amikor meg nem volt uh, esetleg az egyszeru asszonyok nem jegyzeteltek a mensiket, akkor is tamaszkodni kellett vmire, hogy varhatoan mikor lesz a szules. Es ezert mondtak, hogy az elso magzatmozgas kb felido, meg husz het van hatra.

Utolso elotti voltam.

2010. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat!Csak kiváncsiságból kérdeztem bár ha betöltött 37.hét után érkezik,akkor sem lenne nagy baj:-)
2010. ápr. 11. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:

kisfiam a 16.héten mozdult meg először - vagyis ekkor éreztem :) 36. héten született.

most a második babát kb a 13.héttől érzem - de még nm rendszeresen. azért jo lenne hab a 37.hétig benn maradna:)

2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!