Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a jelentősége annak,...

Mi lehet a jelentősége annak, ha a baba egész terhesség alatt sosem volt 'fenn'?

Figyelt kérdés

Hallom másoktól, hogy a has majd leszáll a terhesség vége felé, de hát az én hasam sosem volt máshogy valahogy, a babám mindig lenn volt, a hasam alján szeretett lenni egészen kis terhességtől mostanáig.


Mi okozhatja ezt, és mitől lehet hogy valakinek fenn van a hasa?


34-35 hetes kismama


2009. okt. 11. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha például volt hasad a terhesség előtt, akkor mindig úgy látszik, hogy lent van a hasad. A baba attól nem ott van, hogy úgy látszik.
2009. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz! Én is mindig lent érzem, és nem is értem, hogy az a nagy "gombóc" mitől keletkezett a mellem alatt, amikor a baba annyira lent van. Biztos van ő mindenhol, csak amikor mozog akkor lent érezzük.
2009. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!