Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész délelőtt nyílalt a...

Ma egész délelőtt nyílalt a jobb petefészkem úgy hogy még a hüvelyemben is éreztem. Most már csak a hüvelyemben érzem néha. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Néhány másodpercenként éreztem alig tudtam állni még ülve is fájt de úgy elviselhetőbb volt mert kb csak fél percenként nyílalt bele.Voltam dokinál de nem a sajátomnál most más helyettesíti de Ő csak annyit mondott hogy zárt a méhszájam és szedjek Panangint 3x1. Volt már valakinek hasonló?És mitől volt vagy mitől lehet?Eléggé félválról vette a dolgot ez a doki és kicsit aggódom.

23 hetes vagyok.


2008. szept. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg ha látott orvos és ő úgy látta hogy minden oké higgy neki!Lehet hogy a pocakod hirtelen növekedése miatt fájdult meg!

Én pár hete begörcsöltem és a doki nekem is csak a méhszájat nézte meg és tudta hogy nincs gond.De ha nem vagy nyugodt kérhetsz beutalót rendkivüli UH-ra

2008. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pár napja voltam 4D mindent rendben találtak igaz akkor még nem fájt.De majd kedden megint megyek dokihoz a sajátomhoz majd tőle is megkérdezem szerencsére most már elmúlt vettem be Panangint ahogy a doki javasolta és mellette nagyon sokat pihentem.

Azért köszi a választ!

Boldog babavárást!

2008. szept. 25. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 33 hetes kismama vagyok.Nekem is volt és van is ilyen panaszom az orvosom fel kerestem és ő mondta hogy a baba ahogy helyeszkedik nyom olyan ideget ami ki váltja.MAgne B6-ot kell szednem meg szünteti a görcsöket meg has keményedést.Ne aggodj nem lesz semi baj.Jo baba várást!!!
2008. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szedjek inkább Magne B6-ot?Nekem Panangint javasolt tegnap el is mult tőle ma reggel viszont megint ugyan az volt.Vettem be gyógyszert,pihentem és megint jó lett.Keményedés még eddig nem volt.
2008. szept. 26. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Igen inkább a Magne B6-ot szed hid el ,hogy az jo lesz ,de nyugodtan kérdezd meg az orvosod.Nekem ez jött be meg az orvosom is ezt javasolta.Én ha be szedem utána semi bajom.
2008. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!