Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délelőtt letettem aludni a...

Délelőtt letettem aludni a babámat és mikor felébredt 4 ora elteltével be volt / van dagadva a jobb szeme. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Anyatejet csepegtettem most bele meg kitöröltem forralt-hütött vizzel. Nem sir hogy fájna neki és nincs gyulladás de nem vagy alig tudja kinyitni a szmét. Szegény nagyon nyügös volt és sírt kézbe is az ágyba is ezért hagytam sírni (mint máskor) és egy idő után elaludt, de elég sokat sírt nem annyit amennyit szokott. :( Lehet a sok sírástol van? Mit csináljak vele? Ha holnapig nem mulik doki?
2008. júl. 30. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:
ha vmit számit 11hetes
2008. júl. 30. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen doki,ha nem múlik holnapra.Steril gézzel törölgesd,ne zsepivel vagy mással.

Ha valami belement arra a sírás jó lehet,kimossa.

A kamillát van aki ajánlja,van aki nem.(Dokikra gondolok)

2008. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen, de pár nap alatt elmúlt. A doki kamillás törölgetést ajánlott. Mutasd meg orvosnak, de szerintem nem kell különösebben aggódnod, valszeg a sírás miatt van.
2008. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik doki, de lehet el fog.

Kislányomnak születése óta csöpögtettem csipa miatt, és nemrég átmosták. Azóta nem csipás, de látom, ogy a bal szeme most sem tökéletes. Fele akkora mint a másik, alig tudja kinyitni és mindig azt dörzsöli. De idővel, ahogy ébred helyrejön és a doki szerint sincs semmi gond.

Lehet, én nem kezelném semmivel, amíg nem látta doki, vagy max kamillával

2008. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kimostam neki, kétszer csepegtettem bele neki anyatejet és 1-2ora és el is mulott, valoszinuleg a sirástol volt azért köszi a válaszokat
2008. júl. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!