Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babámnak,...

Nem lesz baja a babámnak, ugye?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ki vagyok idegileg, mert a férjem nem akar oda orvoshoz járni velem ahova eddig jártunk(Debrecen)

A munkahelyéről ha hazajön minden 3.nap szinte ezt hallgatom. De én itt helyben nem megyek orvoshoz mert nem értenek a PCOS-hez félrekezeltek.Ezért mentünk Debrecenbe, így sikerült is teherbe esnem. Már 11 hetes vagyok. Tegnap nagyon összevesztünk emiatt,egész délután sírtam,nem ettem semmit, hogy értessem meg vele,hogy mi a helyzet?!


2010. ápr. 10. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugalom, a babának nem lesz semmi baja,bár férjed nem értem.TE tudod,hogy mi a fontos, mi hogy működik, neki csak az lenne a dolga,hogy támogasson.Magyarázd el neki (bár gondolom már megtetted) hogy miért fontos ez neked, és a babának is.

2010. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a debreceni Mensmentisbe jártatok? Miért nem akar oda járni a férjed? NEm teljesen értm a szitut.
2010. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, PCO-s. Semmi gondom nem volt, és remélem nem is lesz terhesség alatt ezzel a nyavajával, szerintem Téged is elkerül, ahogyan a PCO-s nők 90%-át. Ilynekor rendesen működik a szervezet, ugyanis azok a hormonok, amik a pco-t okozzák terhesség alatt nem úgy vannak jelen.

Hogy sírtál, attól nem lesz baja a babának, és attól se ha más orvoshoz mész...

Nem tudom mi lehet ilyenkor a jó megoldás, mi a férjemmel közösen választottunk orvost.

2010. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már Sápy Tamáshoz járok, a mensmentisbe nem.

az itteni orvosokkal nem vagyok megelégedve,de ezt ő nem érti meg, pedig elmondtam neki miért. Nehéz a felfogása.

Fél, hogy nem lesz pénzünk, stb. Pedig kijövünk anyagilag jól.

2010. ápr. 10. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jó ha nincs egyetértés. Viszont az mégrosszabb, hogy a férjed nem érti meg, hogy milyen fontos, hogy az anyuka és az apuka is megbízzanak az orvosban. Beszéljétek át, hogy a baba a legfontosabb és nem egy kókler kell, hanem szakember.
2010. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én már elmondtam neki szépen,csúnyán.

A munkahelyen telebeszélik a fejét és az anyja is neki ad igazat:(

Már azon gondolkoztam, hogy otthagyom mert nem bírom tovább.

2010. ápr. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!