Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen kicsit barnázok....

12 hetesen kicsit barnázok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hívnám a dokit,mert ez nem jó dolog.
2010. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hívnám a dokit,mert jobb félni,mint megijedni.

Lehet semmi komoly,de a barnázás,vérzés,görcsök stb egyáltalán nem normális terhesen,még akkor sem ha itt az oldalon sokan ilyenről írnak,és mégis rendben volt a baba.


egy kismama társad.

2010. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez nem jó!:(((Én elmennék a az ügyeletre,biztos,ami biztos!!
2010. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Lehet nem lesz gond, de nincs garancia, csak ha megvizsgálnak mihamarabb! Nekem azt mondta a dokim hogy ha a következő tüneteket érzem azonnal menjek: görcs, vérzés, barnázás.

Sok sikert, írj hogy minden rendben van-e,

24 hetes kismama

2010. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hetesen kezdődött kevés barnázással 3nap kórház aztán hazajöttem majd 5 nap múlva ismét kórház. ! 3 hétig folyamatosan bent feküdtem de sajnos a vérzés csak egyre erősödött nem tudták elállítani aztán 16 hetesen sajnos beindult a vetélés és elvesztettük a kisfiunkat akire 17 hónapig vártunk:((( Sajnos a lepény közel volt a méhszájhoz ez lehetett a baj! Szernintem menj kórházba és nézesd meg magad! Szorítok neked hogy minden rendben legyen!
2010. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Peteérési elégelenség, nevesül "meg nem repedt tüsző" (folliculus persistens). Ilyenkor a tüsző megérik, de nem reped meg, helyén sárgatest sem képződik. A ciklusok során tehát csak ösztrogének termelődnek, de progeszteron nem. A peteérés elősegítésével (pl. Clostilbegyt tabletta) biztosan lehet segíteni, melyet Számodra nőgyógyász írhat fel. A hasonló problémák gyakoriak ebben az életkorban, nem kell megijedni, hiszen nincs semmi baj - csupán felnőttél.
2010. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Bocs az előző válaszomért, úgy értettem 12 évesen. De most realizáltam, hogy terhes vagy. 12 hetesen már túl vagy a korai vetélés kritikus szakaszán (ez a 10. hétig tart). Ultrhang-vizsgálat után (meg kell nézni, hogy él-e a baba!) természetes progeszteron-kezelés (Utrogestan) biztosan segít.
2010. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled? Elmúlt a barnázás?Baba rendben?


16+2 heteske.

2010. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, kaptam rá rutascorbint
2010. ápr. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!