Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg szinte mindenkinek...

Tényleg szinte mindenkinek ilyen rosszak a tapasztalatai a védőnőkkel, és orvosokkal?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdésben olvasom, hogy a védőnő hülyeségeket beszél, a doki pedig nem törődik a kismamával. (Hagyja, hogy vérszegény legyen, nem látja el tanácsokkal stb...)

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen szerencsés az országban, mert az én védőnőm értelmesnek tűnik, nem szekál, és válaszol a kérdéseimre. A dokim elvégzi a szükséges vizsgálatokat, egyértemű utasításokat ad, hogy mikor mit tegyek, és ha kérdésem van vagy segítségre szorulok, akkor elérhető, és segít. Kicsit úgy érzem, mintha "divat" lenne lehülyézni a védőnőt, utálni az orvost, szidni a kórházak személyzetét! Van olyan is aki elégedett???


2008. szept. 24. 18:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az orvosommal abszolút elégedett vagyok, a védőnőmmel nem. De annyira nem is hiányzik, mivel anyukám óvónéni, anyósom csecsemőgondozó volt, most már nővér, az unokatestvérem csecsemőgondozó, szóval van kitől tanácsot kapnom :)

De az orvosom tényleg nagyon tuti!!

Üdv 29 hetes kismami

2008. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!