Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most komolyan, ez hogy működik...

Most komolyan, ez hogy működik az orvosoknál? Tényleg így veszik fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval.....

Várandósságom előtt felkerestünk egy magán szülész -nődokit akihez jártunk tőle függetlenül sikerült a baba ami számára is rejtély!Most hozzá járok uh-ra de mellette a körzetihez is akihez tartozok !

Az elején ez a magán doki tett egy olyan megjegyzést szó szerint idézve:

"hogy a lehető legrosszabb időben szülök és kétli hogy fogok magánszülészt találni akinél szülhetek"

NA ebből az ember azt veszi le hogy engem ne fogadj meg mert ugysem érek rá!!NEM???

De közben hallottam hogy náluk ez ugy megy hogy ha végig oda jársz akkor ők már úgy veszik hogy fel vannak fogadva és úgy intéznek minden vizsgálatot ,meg más is úgy veszi hogy az ő betege vagy!

Nos mi nem akarunk orvost fogadni szülésre ,így akkor már nem kéne hozzá mennem szerintetek??mert tényleg úgy veszi majd le?én nem gondoltam hogy ez igy működik!

Én maximálisan meg vagyok elégedve a körzetivel is és ha ide nem jönnék és őt megkérném akkor szerintetek ő vizsgálna tovább?

szóval lényeg a lényeg akkor már ne menjek oda?és nem lesz ciki ha pont ő lesz ügyeletben mikor szülök vagy valami?

jajj remélem érthető voltam mert ez most nekem akkor kérdés:S

amúgy 28 hetes vagyok!

előre is köszi


2010. ápr. 9. 09:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen biztos hogy vannak csak ritkák:)

én a miénkről nagyon sok rosszat hallottam szülésnél mostanában !

ráadásul barátnőm is hozzá járt és mikor kellett volna vagy szükség lett volna rá vállat vont és elfordult tőle:(

emiatt is csalódtam benne meg tényleg azt mondták hogy mint nődoki jó de mint szülész pocsék és ezt sok ott dolgozó mondta:(

bár ettől függetlenül sem akarunk orvost fogadni!

2010. ápr. 9. 10:55
 12/14 anonim ***** válasza:

én sem hiszem h kicseszne veled ha éppen a magándokid lenne ügyeletben, nem engedi az orvosi etika - ha van még ilyen egyáltalán -


és lenne egy kérdésem. : mi az h körzeti doki? itt a háziorvost értitek? vagy a körzetést felelős nőgyogyászt? nekem nem volt körzeti dokim - ha nőgyogyászt értetek rajta. csak magándokim volt végig, viszont nem volt szülésznőm fogadott. de meg voltam elégedve mind a kettővel :)

2010. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a körzeti nekem nőgyógyász és nem kell házidokihoz járnom de ide kötelező
2010. ápr. 9. 11:04
 14/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ezt nem értem. A terhesgondozásra nem kell kötelezően SZTK-ba vagy a körzeti nőgyógyászhoz járni, szerintem! Ha te a magándokidhoz jársz, akkor ő végzi a terhesgondozást, ő felel érted, és kész! Én is csak a magándokimhoz jártam, és "csak" a 40. hét betöltése után mentem a kórházba!
2010. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!