Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hamarabb vagy később ment...

Aki hamarabb vagy később ment 12. hetes genetikai uh. Ra volt gond az eredménnyel?

Figyelt kérdés

Én az sztk-s doki szerint 11+1napos vagyok és védőnő jövő hetet mondott uh.ra.De vérzés szerint 10+2hetes vagyok!Most akkor mikor menjek???

A genetikai uh.os szerint a vérzés szerint,de védőnő azt mondta a nődoki által megadott uh.méret(terhességi kor szerint).

Már bekavarnak teljesen:-(Kire halgassak?


2010. ápr. 6. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A védőnő szerint és a vérzésem szerint én is két héttel előrébb vagyok.Ne aggódj nekem is minden rendben volt.Hallgass az orvosodra valószínűleg te sem a mestruációs ciklusod közepén estél teherbe, mint ahogy én sem. A 12. ultrahangon 11hetes és hat napos terhes voltam mivel ott megmondják napra pontosan. A menzeszem szerint meg már 13 hetes, én is aggódtam mi lesz. Most 20. hetes vagyok holnap megyek a genetikaira, oda is az uh. szerint kaptam az időpontot.
2010. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi,de nem juttam közlebb mert én inkább hamarabb fogantam,mármint a baba mint középidő ezért volt nagyobb mikor 7hetesen mentem,a mérete alapján 8hetsere írt:-/

Áh..asszem majd egyszercsak megyek uh.ra:-D

2010. ápr. 6. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 12.heti UH-on derült ki hogy 13+1hetes vagyok,de minden eredmény jó lett.(Én sajnos nemtudom pontosan " pontosan mikor eshettem teherbe",mivel 1éve rendszertelen volt a menstruációm,úgy volt hogy 2hónapig megvolt,2hónapig nem...szóval nekem 8 hetesen derült ki hogy babát várok.)Azt mondják hogy a betöltött 12.héten kell menni. (21h)És az UH a legpontosabb,az adja ki ki mennyi idős terhes vagy!
2010. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Nekem is így mondták genetikai uh.on mikor felhívtam,hogy ez a gondom..ma meg védőnő győzködött hogy amit a doki beírt az alapján kéne mennem,legfeljebb megyek még egyszer:-/

Szivem szerint én is a vérzés szerint mennék..

2010. ápr. 6. 19:54
 5/5 A kérdező kommentje:

18:31es!

Megírnád mekkora volt 13+1hetesen a babád?Köszönöm:-)

2010. ápr. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!