Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok, hogyan csináljuk?

Mit javasoltok, hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés
28+3 hetes kismama vagyok!Első babánk,így nem tudjuk,hogy hogy lenne jó!Most kezdett el zavaró lenni a pocim szeretkezésnél,nem találjuk a jó pózt!Már kipróbáltunk mindenfélét,de eddig sehogy sem volt kényelmes!Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a hagyományos misszionárius póz vált be. De azért ne legyenek illúzióid, pocisan nem egészen olyan minden, mint poci nélkül. :-)) De megéri egy kis kényelmetlenség. :-))
2010. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


mondják hogy inkább a lovagló póz az ajánlatos a későbbiekben, csak ugye a mozgás így is nehézkés. vagy esetleg ha a különbség nem túl nagy a magasságban akkor pl. állva hátulról és a párod még "tarthatja" is a pocakodat, te meg támaszkodhatsz a falnak vagy fotel krafájára,vagy ugyanez a póz, de az egyik lábadat felteszed az ágyra,fotelra nem térdepelsz, csak a talpadat felteszed, kissé meggörnyedsz ilyenkor....remélem érthető voltam :-))


nekünk még "fiatal" a pocakunk, így a nehézségek majd csak később jönnek, de ezeket már mi régóta alkalmazzuk.


üdv, jó együttlétet


16 hetes

2010. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15.17-es vagyok.


kihagytam hogy pl. oldalt fekve hátulról "támadna" a párod :-) te meg könyökölhetsz, támaszthatod magadat hogy azért annyira ne csúszkálj.

2010. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem már kb. 2 hónapja nem jó sehogy, pedig még csak a 23 hétben vagyok. Sajnos én is csak 3 olyan pózt találtam ami jó is. Ha térdere ereszkedem és így hátulról, mert ha álok akkor fáj a hasam közbe:) Vagy még nagyon jó a lovagló póz is, de az néha fárasztó tud lenni, vagy ahogy már előttem is említették az oldalt fekvés és úgy hátulról:D

De ha megtalálod a tökéletes pózt akkor azért írd le hátha nekem is segít egy kicsit:D


További jó várakozást!!!

2010. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még bírjátok hanyatt fekve, a párotok meg oldalt fekve. Lábaknak kell megtalálni ilyenkor a kényelmes helyet, de nagyon! :-)
2010. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Megpróbáltunk az oldalfekvésest,az jó volt,pedig eddig attól is fájt a pocakom,de most jó volt!:)

2010. ápr. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!