Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi csillapítaná a folyamatos...

Mi csillapítaná a folyamatos émelygést, hányingert?

Figyelt kérdés

11+2 napos terhes vagyok, és folyamatosan émelygek reggeltől estig, csak akkor nem, ha eszem, de nyilván nem ehetek egész nap :)

Már így is 2 kg-t híztam, pedig még annyira nem kellene. Esetleg valami praktika émelygés ellen?


2016. ápr. 6. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Detto. Egy idősek vagyunk, és még én is állandóan szenvedek. Nekem a gyömbéres Kinley segít csak.
2016. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Salvus víz a sok savra.. esetleg
2016. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden, ami hideg folyadék, segített :) Kivéve a gyömbér, annak a szagától is rosszul voltam... De bubis víz, kóla ilyesmik nagyon jók voltak, meg úgyis most jön a fagyi szezonja, az is jó lehet :)
2016. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a hideget mondták leginkább :) Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 6. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

daedalon a hányingerre és rennie a savra. nekem csak ezek segítettek, még mindig szedem, nem árt a babának, nyugodtan szedheted!

21hkm

2016. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hónapig émelyegtem anno. Ha arra gondolok, hogy tesó tervezés, jobban tartok a folyamatos hányingeres korszaktól, mint a szüléstől!

Nekem a fagyi segített valamennyit. A gyömbért javasolták még, az egyáltalán nem jött be.

Virágokat szoktam venni a lakásba vázába, a látványuk és az illatuk jólesett.

2016. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta hogy a napi kaja adagomat osszam el 12×evésre.én amint kelek eszem egy háztartási kekszet és bármikor rám jön a hányinger akkor is.nekem bevállt
2016. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!