Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos fejfájás? Így marad?

Folyamatos fejfájás? Így marad?

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 hete folyamatosan fáj a fejem, hol erősebben, hol gyengébben. Összesen 2 szem panadolt vettem be, de azon élni sem szeretnék...

Munkahelyen géppel dolgozom nagyrészt, de nem 8 óra gép előtti tömény ülőmunka.


15 hetes múltam. Mit lehet ezzel kezdeni? Valakinek volt hasonló?


2016. márc. 28. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, kiderült, hogy 170-180/50-60 a vérnyomásom.

Kellett dopegytet szednem, 3 napig voltam kórházban míg kivizsgáltak, beállították.

Szülés után elmúlt ;)

2016. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vérnyomást mértem többször, a legalacsonyabb 115/72 volt, nekem mindig 115/75 vagy 120/80, szóval ezzel nincs baj elvileg...
2016. márc. 28. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan csak 9 hetes vagyok, de a 4-5. héttől rendszeresen fáj a fejem. Olyan nincs, hogy elmúlik, csak olyan van, hogy enyhébb. Orvos szerint normális (vérnyomásom rendben)
2016. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ohh, de remek... :( és meddig tart, nem mondta?

Lehet összefüggésben azzal, hogy géppel dolgozom (sokat írok, és nem tudok vakon)

2016. márc. 28. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb. a 8. héttől, talán a 17-ig. Kéthetente 3-4 napot fájt folyamatosan. Most a 24. hétben vagyok, hála az égnek már elmúlt. Én vettem be Algopyrint,természetesen a dokimmal és a védőnőmmel egyeztetve.
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem folyamatosan fáj :( panadolt szedtem be, de nem merek azt se sokat :/
2016. márc. 28. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát sajna nem tudni, meddig tart, egyénfüggő, én szinte megtanultam együttélni ezzel... nem is szedtem rá semmit, de kb egy hete olyan szintem lüktettt, görcsölt, hogy muszáj volt bevenni egy szem gyógyszert, de én most nem dolgozok, így nem olyan zavaró. Próbálj többet pihenni, lehetőleg sötétebb helyen, vizes borogatás használ, ha nagyon rossz már.
2016. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 és 16 hetes korom között folyamatosan fájt a fejem. Hol kevésbé, hol erősebben. Azt hittem már megőrülök miatta. De magától elmúlt. Nálam nem volt baj a vérnyomással se meg semmivel.
2016. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi, remélem nekem is elmúlik már :/


pihenni sajna nem tudok, mert még keményen dolgozom...

2016. márc. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!