Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magándokihoz járás nem...

A magándokihoz járás nem bonyolítja meg a terhesgondozást? Pl. Laborvizsgálatok, pecsétek stb. Kicsit még járatlan vagyok az ügyben.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden képpen megkönnyíti, ha van UH is a rendelésen meg főképp. Akkor "csak" a laborvizsgálatokra kell pluszban járni.
2010. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, mit vállal az orvosod. Az enyém megcsinálta az UH vizsgálatokat, 4D UH-ot is. Nem kellett a kórházban várakoznom, így sokkal egyszerűbb volt. Persze a vérvételekre a kórházban került sor, de a dokim mindig megkapta e-mailben az eredményeket a laborból, a rendelésen pedig ideadta nyomtatva. Így azért sem kellett visszamenni a kórházba. Szóval szerintem is egyszerűbb, ha saját orvosod van.

2010. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia csatlakozom az elsőhöz, én végig csak magánra jártam. Csak a vérvételekre kellett elmennem meg a védőnőhöz. Az UH nem a dokim rendelőjében volt, de dolgozott magán UHlaborban, így mindig oda mentem. NSTre is csak az utolsó két alkalommal mentem a kórházba. Legközelebb is így fogom csinálni, mert én hírből se ismerem a rémségeket, amiket a kórházi rendelésekről, UHkról mesélnek mások.

Jó egészséget kívánok nektek!

2010. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, elvileg egyszerűsítheti. De nem Budapesten, a XIV. kerületben. Itt nagyon sok helyre kell járni. Van az Örsön az sztk-ban egy terhesgondozó, ott kapja az ember a vizsgálatokra a beutalót. Van a védőnő, ahova szintén menni kell és van még a nőgyógyász, ahova szintén ajánlott. Meg még az uh, ha nem olyan dokihoz jársz ahol van ilyen berendezés, meg a vérvételek, meg a háziorvos. Kész téboly volt. :-)
2010. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár nem a kérdésre lesz válasz,de írják hogy az SZTK bonyolult.

Hát nekem végig ugyanabba az épületbe kellett járnom a dokihoz is,vérvételre is,ultrahangra is,védőnőhöz is és ctg-re is!!

Csak a genetikai uh. volt a kórházba:-)

2010. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy egyszerubbe tette... Volt uh, ctg, doki, labort is elinteztek ott, igy sosem kellett sorban allni, persze mindenert fizetni kellett ( laborert is), de legalabb nem vartam eh gyomorra 2 orat az sztkban...
2010. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!