Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babámnak az Omeprazol...

Árthat a babámnak az Omeprazol nevű gyógyszer?

Figyelt kérdés
Refluxos és 10 hetes kismama vagyok. Tegnap óta szedem az Omeprazol-t, napi 1-et. A nőgyógyászom írta fel. Félek, hogy baja lesz a babámnak. De, ha nem szedném, akkor nekem lenne bajom... Szedte valaki ezt a gyógyszert terhesség alatt?
2008. szept. 21. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem bízol meg a dokidban?
2008. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is refluxos vagyok, terhességem előtt én is Omeprazol-Hexalt, Omeprazol -Rathiopharmot szedtem. Én abbahagytam, most inkább a Rennie-t kapkodom. Szerencsére nekem nem súlyosbodott a betegség. Viszont étkezési korpát szinte minden étkezésnél fogyasztok (felszívja a savat), rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek ezmellett.

A dokim nekem is azt mondta, ha muszály, akkor inkább szedjem, de úgy látszik, nekem szerencsém van. Illetve most, a vége felé már bármit is tehetnék, sajna a babám buksija már szinte a gyomromban van...a gyomrom meg a torkomban...

Bízz az orvosodban!

Boldog babavárást kívánok!

34 hetes

2008. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolónak nagyon szépen köszönöm. Megbízom benne, de azért a félsz bennem van...

Az első válaszolónak üzenem: Neked lehet, hogy humoros ez a válasz, de nekem FONTOS A BABÁM EGÉSZSÉGE!!! Majd csak győzz a 8 lábú gyereked után futni!!!!!

2008. szept. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!