Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha az éhgyomri cukrom...

Az baj, ha az éhgyomri cukrom 4. 4 és terhelés után 8. 3?

Figyelt kérdés
Bevallom nem vártam meg a 2 órát, hanem 1 és háromnegyed óra múlva mentem vissza. Van ennek jelentősége?
2007. nov. 12. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 8.3 az sok nekem 8.25 lett és diétáznom kell és cukormentesen kell étkeznem .36hetes kismama:)
2007. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy terhességi culorbaj alakulhat ki nálad. Ez a szülés után magától rendeződik. Viszont lehet hogy nagy babád lesz.
2007. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az már magas! 6-7 között a normális még 7,9-ig elnézik de afelett diétázni kell! Kerüld a cukrot és a szénhidrátot akkor nem lesz baj! Nekem 8 volt ! Egy 37 hetes kismama
2007. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességi cukorbetegséget komolyan kell venni, nemcsak magunktól kell kitalálni, hogy mennyi cukrot együnk. Az orvosnak kell adnia egy beutalót diabetológiai rendelésre, ahol beállítják a diétát. Meghatározzák, hogy hány gramm szénhidrátot kell fogyasztani minden étkezéskor és hányszor, stb...Engem minden 2. héten visszarendelnek, akkor is, ha közben jobb lett a terhelésem. A diétát még a szülés után pár hétig kell tartani.
2007. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!